Як обробити качку. Як правильно обробляти качку.

М'ясо качки - одне з найкорисніших видів м'яса. У ньому міститься багато білка, мінеральних елементів і вітамінів. Качку можна готувати різними способами, але для цього її потрібно правильно обробити.
Вам знадобиться
    • Качка
    • Обробна дошка
    • Ніж
Інструкція
1
Ви можете купити як заморожену качку, так і охолоджену. Якщо у вас заморожена птиця, то краще розморожувати повільно, в холодильнику, протягом 24 годин.
2
Після розморожування птиці обов'язково перевірте, не поклали чи всередину качки її тельбухи. У деяких магазинах качки продаються повністю патрання, але окремі продавці вкладають мішечки з шиєю і нутрощами в птицю.
3
Потім обрізаємо у тушки птиці крила, щоб вони не пригорали в разі приготування качки в духовці. Також потрібно видалити і гузку разом з залозами, щоб не зіпсувати качку специфічним запахом. Якщо ви плануєте варити надалі суп, то найкраще відкласти обрізані шматки в суповий набір.
4
Наступний крок - збереження шкіри качки при готуванні. Для того, щоб шкіра не лопалася і не давала витікати смачному соку, потрібно її наколоти. Зазвичай це роблять гострою вилкою, спицею або ножем.
5
Потім попередньо маринуємо качку, обмазуючи сіллю і спеціями.
6
Безпосередньо перед запіканням птицю потрібно обшпарити. Качку викладаємо на деко вгору грудкою та поливаємо її 1,5 літрами гарячої води з чайника для більш рівномірного обжарювання.
7
Потім, не виливаючи воду з дека, ставимо качку в духовку і запікаємо на повільному вогні, зрідка поливаючи витопити соком. Приємного апетиту.
Зверніть увагу
Після того, ка ви обріжете крила, гузку і зріжете зайвий жир, вага приготовляемой качки зменшиться приблизно на 0,5 кг.
Корисна порада
Якщо в качці багато жиру, витопите його. Він чудово зберігається, і на ньому можна готувати різні страви.