Як підібрати хокейні щитки.

Хокейні щитки є важливою частиною хокейного екіпірування, і грамотний їх вибір не менш важливий з точки зору необхідної захисту та раціонального витрати на них грошових коштів. Тому дуже важливо правильно підібрати хокейні щитки .
Інструкція
1
Як і в будь-якому іншому справі, визначте для себе мету. У нашому випадку визначте мету, для якої ви збираєтеся купити щитки . Крім очевидного і загального призначення щитків - захищати, існують і такі випливають із загального призначення, як захищати від шайби, захищати від удару ключкою або навіть захищати від леза ковзанів. Визначтеся, що ви будете робити на льоду: відпрацьовувати поодинці удари, робити те ж саме з товаришем або брати участь в серйозному матчі за першість в тій чи іншій категорії, де гра буде жорсткою.
2
Отже, як ви визначили для себе мету покупки щитків. Якщо ви збираєтеся грати в команді, візьміть до уваги те, в якій позиції ви в ній граєте. Якщо ви захисник, придбайте широкі щитки . Вони мають у нижній частині більший внутрішній радіус і захищають практично весь гомілковостопний суглоб. Крім того, надівши широкі щитки , можна розмістити мова коника під щитком, що додасть більше комфорту. Якщо ви граєте в нападі, виберіть вузькі щитки . У них внутрішній радіус менше і не сковують рухів, що дозволяє виконувати і всілякі маневри. У порівнянні з широкими щитками, вузькі захищають меншу частину гомілковостопного суглоба.
3
Приміряйте щитки , орієнтуючись на відчуття комфорту, зручність посадки і надійність фіксації. Більшість кріпильних ременів виконано з липучками в якості фіксаторів. Кілька разів з'єднайте та послабити липучки, переконайтеся, що вони распушаются. Потягніть еластичне тіло ременя вздовж і впоперек.
4
Орієнтуйтеся також і на частоту використання щитків. Якщо ви плануєте всерйоз зайнятися хокеєм і тренуватися по кілька разів на тиждень, не пошкодуйте грошей на дорогі щитки від відомого виробника. Якщо ж ви берете їх для менш серйозних цілей, то виберіть для себе модель простіше.