Як провести день здоров'я.

В швидкоплинному темпі життя так не вистачає часу на те, щоб зайнятися собою: зробити маску або масаж, сходити в басейн або в баню, влаштувати ранкову пробіжку. Але відкладаючи на завтра все це, ви повинні знати, що може бути вже занадто пізно, і молодість, красу і здоров'я буде не так вже легко зберегти.
Інструкція
1
Влаштуйте для себе день здоров'я. Це зовсім не означає, що в такій день ви повинні тільки відпочивати, спати і насолоджуватися спокоєм. Здоров'я - це рух, а значить, спати цілий день не варто. Можливо тільки прокинутися трохи пізніше, ніж зазвичай.
2
Почніть ранок з зарядки або пробіжки в парку, на свіжому повітрі. Зарядитесь бадьорістю і гарним настроєм.
3
Потім прийміть контрастний душ. Він підвищує тонус шкіри і покращує кровообіг.
4
Сніданок повинен бути смачним і корисним. Це може бути каша, але з фруктами. Ви зарядитесь енергією на цілий день .
5
А далі - на ваш розсуд: прогулянка на велосипеді з сім'єю або поїздка до річки. Але не з метою наїстися жирного м'яса, а з метою спілкування з природою, купання в річці, прийняття сонячних ванн.Не намагайтеся лежати під сонячними променями довгий час. Це може бути небезпечним. Краще пограйте в волейбол або в футбол. Більше плавайте. Плавання дозволяє швидко спалювати калорії, робить благотворний вплив на стан кожі.Актівние гри на свіжому повітрі поліпшать ваш емоційний стан, ви наберетеся сил і добре відпочинете.
6
Увечері можна розслабитися. Влаштувати для себе релаксацію. Прийняти ванну з травами: ромашкою, м'ятою або шавлією. Якщо є можливість, зробіть масаж спини і ног.Намажьтесь різними маслами або кремами. Побалуйте своє тело.Пріятная музика дозволить емоційно розслабитися.
7
Вечеря повинна бути легким, низькокалорійним. Це може бути салат зі свіжих овочів з додаванням рослинної олії або відварна куряча грудка.Помніте про те, що вечеря після шести годин вечора не принесе користі вашому здоровью.Следуйте цих рекомендацій, і день здоров'я пройде успішно, що дозволить вам відчути приплив сил і бажання працювати.
Дитинство - це рух. На жаль, сучасні діти рухаються набагато менше, ніж колись їхні батьки. Рухливі ігри у дворах майже зникають з дитячого життя, а шкільні уроки фізкультури люблять далеко не все. Але можна влаштовувати в школі спортивні свята, які нічим не будуть нагадувати звичайний урок. Серед мам і тат напевно знайдуться ініціативні люди, люблячі спорт. І всім разом можна провести день здоров'я дуже цікаво і весело.
Вам знадобиться
  • Спортивний інвентар
  • Музичні записи для зарядки і показових виступів
  • Грамоти, медалі, заохочувальні призи
  • Для змагань з туризму та орієнтування - продуктова розкладка, щоб організувати обід на свіжому повітрі
Інструкція
1
Намітьте день. Оскільки в цей день звичайних уроків не буде, то краще всього вибрати якусь суботу. Узгодьте час проведення з директором школи, він повинен видати відповідний наказ.
2
З'ясуйте, чи є серед батьків люди, здатні провести цікаві змагання і за якими саме видам спорту. Поговоріть з ними, обговоріть, що ви можете включити в програму.
3
Порадьтеся з учителем фізкультури. Не виключено, що день здоров'я можна буде присвятити одному якомусь виду. Наприклад, якщо багато хлопці займаються спортивним туризмом або орієнтуванням, то можна вивести всю школу на природу. Одні хлопці будуть проходити турполосу, інші - маршрут по компасу і карті. Туризм і орієнтування - такі види, якими найчастіше буває захоплена вся сім'я. А значить, у вас знайдуться помічники з числа батьків, які й смугу зроблять, і багаття розведуть, і обід на ньому зварять. Можна почати такий день здоров'я с побудови учасників, пробного проходу маршруту, потім будуть змагання, а закінчити все можна чаєм біля багаття і піснями під гітару.
4
Можна провести день здоров'я і прямо в школі , використавши спортивний зал та стадіон. Але в цьому випадку треба як слід продумати програму і обговорити її з завучем з позакласної роботи.
5
Підготуйте необхідні атрибути і наочну агітацію. В якості наочної агітації можна зробити плакати, стінгазету про спортивне життя школи, слайд-фільм або навіть просто фільм про користь фізкультури. Знадобляться вам також грамоти і призи.
6
Почніть день здоров'я с побудови учасників. Можна заздалегідь роздати завдання класам придумати жартівливі привітання, цікаву назву, емблему і девіз, і провести щось на зразок «конкурсу привітань». Але ця частина не повинна бути довгою.
7
Проведіть зарядку для всіх учасників. Її можна організувати і в залі, і перед школою. Зарядка повинна бути не дуже довгої, але динамічною, щоб м'язи у хлопців як слід розігрілися.
8
Запросіть учасників на стадіон. Там вже все має бути готово. Можна організувати змагання з футболу та інших ігрових видів спорту, легкоатлетичний крос, різні естафети. Якщо є батьки, які не проти побігати і пострибати разом з дітьми, влаштуйте змагання сімейних команд.
9
Закінчити свято можна показовими виступами кращих спортсменів. Напевно в школі є хороші гімнасти або борці. Такі можуть виявитися і серед батьків. Нехай продемонструють свою майстерність іншим. Цілком можливо, що після цього хтось ще всерйоз захоче зайнятися спортом.
Зверніть увагу
Призів необхідно запасти побільше. Жоден учасник не повинен піти без нагороди. Не варто в якості призів використовувати чупа-чупси та інші солодощі. Краще закупити якісь маленькі іграшки, гарні олівці і блокноти. Якщо є можливість, на канцелярському приладді можна надрукувати емблему Дня здоров'я.
Корисна порада
Організуйте змагання так, щоб у хлопців був перепочинок між окремими видами. Складні й напружені змагання чергуйте з простішими. Розповідати чи ні дітям в цей день про шкоду алкоголю, наркотиків і куріння - вирішувати вам. Робити це не обов'язково. Головне, щоб свято вийшло цікавим, тоді ні у кого не виникне думки про шкідливі звички. Зарядку краще робити під музику. Вона налаштовує на потрібний лад і дозволяє виконувати рух в потрібному ритмі і темпі.