Як поставити колесо на велосипед. Як поставити заднє колесо на велосипед.

Соромно звертатися в сервіс з тим, щоб просто поставити колесо на велосипед? Пора б навчитися виходити їх цього положення самостійно. До того ж, заощадите час і гроші.
Інструкція
1
Вставте колесо в наконечники вилки і встановіть таке зусилля ексцентрикового затиску, з яким він буде утримувати його в вилці. Чи не перетягуйте, так як це може пошкодити затискач або вилку. Якщо затяг буде занадто слабким, колесо може випадати з вилки, особливо якщо на вашому велосипед е встановлені дискові гальма, так як вони надають велике навантаження на вилку, ніж гальма ободниє.
2
Переконайтеся, що колесо встало симетрично, без будь-яких перекосів щодо наконечників вилки. Якщо колесо відцентроване коректно, тобто без «вісімок» і парасольки, а вилка при цьому не погнута, то й саме колесо неодмінно встане рівно. В іншому випадку знайдіть причину перекосу і усуньте її.
3
Переконайтеся, що вісь колеса впритул і до кінця увійшла в паз наконечника вилки. Вісь повинна лежати на самому дні паза.
4
Якщо у вас на велосипед е встановлені дискові гідравлічні гальма, під час установки колеса акуратно вставте гальмівний диск переможе гальмівних колодок в калипер. Якщо між колодками занадто маленьке відстань, і вставити диск між ними не виходить, в цьому випадку обережно розсуньте колодки широкої викрутки або чим-небудь на зразок неї. Великих зусиль не прикладайте, щоб на гальмівних колодках не залишилися задирки.
5
Поверніть важіль ексцентричного затиску на прямий кут (90 градусів) так, щоб він став майже паралельний осі втулки. Після цього загорніть гайку-баранчик до упору, але не затягуйте її.
6
Тепер поверніть важіль ексцентрикового затиску таким чином, щоб він став параллелен вилці. При цьому стежте, щоб зусилля було відчутним, але не надмірно сильним. У разі необхідності покрутіть гайку-баранчик для збільшення або зменшення рівня стиснення.
7
Колесо встановлено. Якщо на вашому велосипед е встановлені гальма типу V-Brake, не забудьте застібнути їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LCtRGxd6ZYc