Як приймати Ельовіт. Як приймати Ельовіт вагітним.

Ельовіт Пронаталь - це препарат, що містить в собі комплекс вітамінів і мінералів, необхідних вагітним жінкам, а також годуючим матусям і жінкам, які планують вагітність.
Інструкція
1
Склад і дозування Ельовіт Пронаталь підібрана з урахуванням потреб організму матері і дитини і забезпечує його всіма необхідними мікроелементами. Даний препарат випускається у вигляді довгастих таблеток жовтуватого кольору. До складу кожної таблетки входять вітамін А, вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12), вітамін С (аскорбінова кислота), D3, Е, фолієва кислота, біотин, пантотенат кальцію, нікотинамід. Крім того, Ельовіт Пронаталь містить кальцій, магній, фосфор, залізо, мідь, цинк, марганець.
2
Ельовіт Пронаталь показаний жінкам для профілактики авітамінозу і нестачі деяких вітамінів і мінералів при плануванні вагітності, а також під час вагітності та період грудного вигодовування.
3
Ельовіт не слід приймати жінкам, які мають індивідуальну непереносимість до будь-яких компонентів препарату, а також страждаючим гипервитаминозом вітаміну А і D, гіперкальціміей, гіперкальціурією, сечокам'яною хворобою або порушенням засвоюваності заліза.
4
Приймати даний препарат слід жінкам до вагітності і під час неї, в період годування груддю по 1 таблетці щодня, краще в ранкові години після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини. Якщо під час прийому виникла необхідність у вживанні інших медичних препаратів, то рекомендується витримати між їх прийомами двогодинний інтервал. Курс прийому Ельовіт Пронаталь зазвичай підбирає лікар.
5
Побічні дії після прийому Ельовіт Пронаталь спостерігаються вкрай рідко. Проте у деяких жінок виникають зміни з боку шлунково-кишкового тракту (частіше запори), які не вимагає відміни препарату, і також алергічні реакції (шкірний висип, свербіж), при яких прийом вітамінів слід припинити.
6
Іноді сеча жінки, що вживає Ельовіт , може змінити колір в яскраво-жовтий колір. Лякатися цього не варто. Подібний відтінок пояснюється наявністю в складі препарату рибофлавіну.