Як очистити легені від пилу. Неначе пил в легких.

Екологія сучасних міст з кожним роком стає все гірше. Викиди в атмосферу токсичних речовин не контролюється спеціальними службами і людині мимоволі доводиться вдихати всі шкідливі речовини, що містяться в атмосфері. І навіть звичайна пил нещадно осідає на наших легенів. Комплексний похід до очищення всього організму допоможе очистити легені від пилу .
Вам знадобиться
  • - трав'яні відвари з трав (шавлії, ромашки, календули)
  • - активоване вугілля
  • - урологічний та грудної збір
  • - мед
  • - молоко
  • - морська вода
  • - фіалка триколірна
Інструкція
1
Інгаляції дихальної системи з використанням збору трав - шавлії, ромашки, календули, допоможе пилу , яка міститься в легенях, піднятися вище і вийти з організму разом з мокротою. Замість трави можна використовувати ароматичні масла лаванди, чайного дерева, евкаліпта, лимона, але перед застосуванням їх потрібно розчинити в невеликій кількості спирту або горілки, а потім додавати в киплячу воду, так як масло у воді не розчиняється.
2
Щоденний прийом 2 таблеток активованого вугілля вранці сприятиме висновку пилу з легких.
3
Дуже ефективним засобом видалення пилу з легких є масаж спини з медом. Для цього потрібно намазати верхню частину спини медом і робити масаж долоньками «прилипла-отліпла», начебто ви щось мнете. Пил висмоктується медом і все залишається на руках у того, хто робить масаж у вигляді брудної смоли.
4
Чергування через день урологічного і грудного збору допоможе розширити бронхи для виведення пилу через них.
5
Зрошення горла мінеральною або морською водою протягом місяця буде сприяти видаленню пилу з верхніх дихальних шляхів. Відпочинок на морі і вдихання морського повітря дуже добре очищає легені.
6
Старий народний засіб від усіх токсичних і шкідливих речовин це свіже молоко. Молоко вбирає в себе всі шкідливі і непотрібні речовини, тому його рекомендується пити людям, працюючим на шкідливих підприємствах, наприклад будівництвах, де доводиться тривалий період дихати пилом.
7
Фіалка триколірна допоможе ресничкам, якими вистелені дихальні шляхи, виштовхнути накопичилася пил назовні. Тому зелений чай з фіалкою дуже ефективний засіб в боротьбі з пилом в легких.
8
Дихальні вправи по Стрельникової допоможуть розширенню легенів і бронхів, що прискорить процес очищення легенів від пилу .