Як навчитися кататися на хокейних ковзанах.

Навчитися кататися на хокейних ковзанах далеко не так складно, як може здатися на перший погляд. Тут, як і в будь-якому іншому справі, важливо дотримуватися деяких правил і техніку.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на розмір ковзанів. Якщо вони трохи великі, то надіньте товсті шкарпетки. Зробіть так, щоб ковзани щільно сиділи на ваших ногах, зашнуруйте ковзани якнайвище, використовуючи для цього всі шнуровочние отвори. Це не тільки дозволить істотно знизити ймовірність отримання травми, а й полегшить ваше навчання катанню на льоду.
2
Перший час тримайтеся за борт або попросіть друга або подругу, вміють кататися, підтримати вас.
3
Тепер про те, як рухатися. Стоячи на льоду, розгорніть одну ногу в зовнішню сторону (вона у вас буде толчковой) і відштовхніться нею, переклавши свою вагу на іншу ногу, на якій ви котитеся. Чи не катайтеся з випрямленими ногами - зігніть їх в колінах. Так ви зможете краще утримувати рівновагу на льоду.
4
Почніть рух, відштовхнувшись толчковой ногою і котитеся на другий, а як тільки рух буде підходити до кінця, відштовхніться аналогічним чином тією ногою, на яку ви щойно котилися і котитеся вже на тій нозі, якій відштовхувалися минулого разу.
5
Під час руху, щоразу коли чергуєте толчковую ногу з веденою, переносите свою вагу на останню, тобто направляйте свою вагу на ту ногу, на якій котитеся. Тримайте спину злегка в нахилі вперед, а ноги тримайте напівзігнутими.
6
Щоб кататися задом, виконайте такі ж рухи, що і при традиційному коньковом ході. Відмінною рисою даного ходу є те, що відштовхування скоюються трохи по дузі. При цьому залишайте вага тіла десь посередині між лівою і правою ногою. Коли освоїте всі ази переміщення на ковзанах назад, вчіться рухатися лівими і правими задніми перебіжками.
7
Більше практикуйтеся, дивіться на тих, хто вже вміє непогано кататися, переймайте щось для себе, просите їх пояснити і показати деякі елементи, які ви ще не до кінця розумієте.
Будь рухливий вид спорту розвиває в людях позитивні якості - стійкість, цілеспрямованість, фізичну силу. Крім того, спорт дозволяє тримати себе в хорошій фізичній формі, що дуже важливо при сучасному ритмі життя. Один з найбільш видовищних видів спорту - фігурне катання. Хокей - гра мільйонів. Чи не час і вам вийти на лід, щоб стати впевненіше в собі?
Інструкція
1
Для того щоб приступити до занять, купите ковзани або краще візьміть напрокат, щоб заощадити.
2
Виберіть відповідні за розміром ковзани з наступних видів: для вільного катання, фігурні і хокейні залежно від того, яким видом спорту ви плануєте зайнятися. Хокейні ковзани мають більшу захищеністю від пошкоджень (наприклад, при ударі ключкою). Фігурні ковзани важче, ніж хокейні і швидше тупляться.
3
Виберіть каток: критий або звичайний - на стадіоні або спеціальному майданчику. Якщо ви тільки встаєте на ковзани, то вам підійде критий каток. Для перших занять вибирайте час, коли на ковзанці найменше відвідувачів. Таким чином, ви подолаєте первинну скутість, невпевненість у собі.
4
Зробіть свої перші кроки на льоду. Вони повинні бути акуратними, для подолання ковзання вам буде потрібно напружувати м'язи стегон, які до цього, можливо, неактивно використовувалися. Освойте трохи на льоду, зробіть пару кроків, пристосуєтеся до ритму згинання-розгинання м'язів при ковзанні.
5
Пам'ятайте, що фігурне катання - травмонебезпечний вид спорту. Тому дотримуйтеся наступних правил при ковзанні по льоду: - тримайте спину рівно; - ноги повинні бути злегка зігнутими; - переносите масу тіла з ноги на ногу, дотримуючись рівновагу.
6
Вивчіть найпростіші елементи фігурного катання. Почніть з самого простого елемента - «Трійка» (петля, виконувана на одній нозі). Спочатку проробляєте поворот на правій нозі на зовнішньому ребрі коника за годинниковою стрілкою. Корпус нахиляєте трохи вперед (до центру кола, описуваного фігуристом) і виконуєте поворот. Ковзаєте на одній нозі до тих пір, поки рух не сповільниться. Після цього випряміть праве коліно одночасно з поворотом тулуба, ліва нога трохи відведена назад для збереження рівноваги. Зігніть праву ногу, для того щоб по дузі красиво закінчити виконання цього елемента. Щоб навчитися виконувати цей елемент ідеально, зверніться за допомогою до інструктора або використовуйте відеоматеріали, розміщені в інтернеті. Складні фігури зажадають більшої кількості вільного часу, а найголовніше - бажання тренуватися і підвищувати свою майстерність.