Як продати піаніно. Як продавати інструмент.

У дитинстві батьки віддали вас в музичну школу, але Дениса Мацуєва з вас так і не вийшло, і про невдалу кар'єру музиканта нагадує тільки інструмент в кутку, з якого раз на місяць акуратно стирається пил. А може бути, фортепіано тридцять років тому було куплено «для прикраси інтер'єру» (була і така мода) ... У таких випадках ідея про продаж піаніно , яке тільки займає місце в будинку - цілком логічна. Але як його продати?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили позбутися піаніно , необхідно мати на увазі, що продати його за суму, порівнянну з цінністю інструменту, швидше за все, не вийде. Якщо в СРСР піаніно вітчизняного виробництва за вартістю були порівнянні з меблевим гарнітуром, то зараз їх продають швидше за ціною тумбочки, а то і віддають даром, «за самовивезення». При цьому пропозиція значно перевищує попит.
2
Ціна, яку ви можете запросити, безпосередньо залежить від якості інструменту і його стану. Складніше справа йде з фортепіано масового виробництва, зробленими в СРСР. Якщо у вас «Червоний Жовтень», «Елегія» або «Білорусь» - вам пощастило, ці піаніно вважаються кращими з радянських та у них дійсно є дуже непогані шанси бути проданими за 3-5 тисяч рублів, а то й дорожче. Імпортні інструменти цінуються в кілька разів вище, їх можна продати за 10 000 - 30 000 рублів. На вартість антикварних піаніно сильно впливає їх збереження і ступінь «раритетності», для визначення їх потенційної вартості має сенс запросити фахівця - оцінювача.
3
Вартість інструменту для покупця складається з ціни, яку запросив продавець, а також тих грошей, які доведеться заплатити за перевезення і перенесення інструменту. Причому транспортні витрати в даному випадку можуть значно перевищувати вартість самого піаніно . Тому пошук потенційного покупця краще почати в власного будинку, розклеєні оголошення на під'їздах (не забудьте вказати «місце дислокації» інструменту, оскільки відсутність витрат на перевезення - ваше конкурентну перевагу). Якщо охочих купити піаніно серед сусідів не знайшлося - охопіть своєю рекламою мікрорайон. Якщо поблизу є музична школа (або хоча б просто школа) - не залишайте її без уваги, тут щільність ваших «потенційних покупців» значно вище. В оголошенні вкажіть марку інструменту, рік випуску, стан і колір (для багатьох це важливо). І, зрозуміло, ціну.
4
Якщо мова йде про хороше радянському або імпортному інструменті, який дійсно має сенс везти з іншого кінця міста - помістіть оголошення в міських газетах типу «З рук в руки», а також на форумах - як загальноміських дошках оголошень, так і на тематичних музичних. Якщо в місті є музичне училище або консерваторія - Знайдіть адреси гуртожитків музикантів і не полінуйтеся розвісити оголошення і там. Недорогі якісні піаніно можуть виявитися дуже затребувані младшекурснікамі, які приїхали на навчання з інших міст. Якщо ваше оголошення з'явиться на дверях гуртожитку на початку навчального року - шанси на продаж піаніно досить високі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a_oq4IKk2n8
Зверніть увагу
Якщо ваше піаніно знаходиться в жалюгідному стані, і знайти покупця вам не вдалося - спробуйте продати його «на запчастини» (вони завжди потрібні Настроювач і майстрам з ремонту музичних інструментів).
Корисна порада
Дізнайтеся, чи є у вашому місті комісійний магазин, що спеціалізується на продажу музичних інструментів (їх мало, але вони існують). Якщо є - зателефонуйте і дізнайтеся, чи готові вони взяти ваш інструмент, і якщо так - то за яку ціну. Цей спосіб продажу може виявитися не самим вигідним і не найшвидшим, але позбавить вас від маси додаткових турбот.
Вальс - старовинний танець, нагадує про пишних балах минулого. Він залишає слід у серці кожного, хто його бачить і чує. І якщо ви не вмієте танцювати його, спробуйте зіграти.
Вам знадобиться
  • Фортепіано;
  • Ноти вальсу;
  • Основи музичних знань і музичний слух.
Інструкція
1
Почніть розбір з лівої руки (кожна друга рядок). Акомпанемент в ній, як правило, має формулу «бас - акорд - акорд». Бас (самий нижній, тут - кожен перший з трьох звуків) грайте п'ятим пальцем (мізинцем) і трохи голосніше. Акорди - будь-якими зручними пальцями, крім п'ятого, і трохи тихіше. Пальці підбирайте так, щоб при наступному виконанні грати це ж місце цієї ж аплікатурою (номери пальців).
2
Грайте повільно і рівно. Не намагайтеся відразу грати від начла до кінця. Вивчати по чотири такту і переходите до наступної четвірці, а потім з'єднувати: вісім, дванадцять, шістнадцять, і т.д. Виконуйте музику з урахуванням штрихів і нюансів (легато, стаккато, Маркат, форте, піано та ін.).
3
Коли зможете зіграти всю ліву руку без помилок від початку до кінця, почніть додавати швидкість. Не грайте швидше, ніж зазначено автором. Якщо в оригіналі темп дуже швидкий, після швидкого виконання один раз зіграйте повільно.
4
Переходьте до правої руки. Розбирайте її таким же чином: по чотири такту, в повільному темпі. Грайте зі зручною аплікатурою, щоб пальці теж «запам'ятали» музику і не змінювалися від разу до разу.
5
У кожному фрагменті знаходите кульмінацію (найвищу точку). Коли розберете весь вальс, визначте і виділіть виконанням вищу точку.
6
Добийтеся свободи у виконанні партії в оригінальному темпі. Дотримуйтесь нюанси і штрихи.
7
З'єднайте ліву і праву руки. Спочатку в повільному темпі, а потім прискорте до оригінального.
8
Зіграйте вальс від початку до кінця без помилок з усіма нюансами і штрихами.
Зверніть увагу
М'язове перенапруження може привести до швидкої стомлюваності. Слідкуйте за правильним положенням ігрового апарату.
Корисна порада
Руки повинні бути в такому положенні, ніби ви тримаєте м'яч або апельсин. Не грайте "плоскими" рукамі.Спіна і корпус повинні бути прямими, вам повинно бути зручно. Слідкуйте, щоб при виконанні ніяка частина не зажімалась.Отведіте лікті трохи в сторони.