Як робити фінти в хокеї.

Кожна командна гра, в тому числі і хокей, не обходиться без виконання обманних і спритних маневрів, щоб обійти противника. Такі маневри називаються фінтами, і в кожному ігровому епізоді може ефективно допомогти той чи інший фінт.
Інструкція
1
Обводка. Виконуйте цей комплексний ігровий фінт, щоразу дивлячись на ігрову ситуацію по-новому. Обводите противника різкими і непередбачуваними маневрами, міняйте спосіб пересування на ковзанах, а також робіть помилкові махи ключкою. Будь фінт складається з двох частин - помилковою і істинної. Вчіться відчувати найбільш оптимальний часовий проміжок між цими двома діями.
2
Силова обведення. Виконуйте коротке ведення, при цьому прийміть найбільш стійке положення тіла - зігніть ноги в колінах, розставте їх на ширині плечей, корпус нахиліть трохи вперед. Нав'яжіть противнику силову боротьбу, прикривайте шайбу ногою, ключкою, тулубом. За рахунок раціонального використання маси тіла, маючи при цьому перевага в швидкості, ви часто можете вийти переможцем у цій боротьбі.
3
Фінт на кидок і передачу. Прийміть таке положення, як ніби збираєтеся виконати кидок або передачу і виконайте неквапливе замах ключкою. Слідкуйте за реакцією гравця протиборчої команди на цей рух, як правило, він ефект буває позитивним. Потім різко закінчите помилковий рух і тут же підіть з шайбою в іншу сторону.
4
Фінт тулубом і головою. Рухайтеся з шайбою назустріч противнику. При наближенні до нього виконайте на показ природне підготовче рух тулуба, голови і ключкою з шайбою, що будете йти, наприклад, в праву сторону. Цим викличте відповідну реакцію у противника на свої рухи. Після того як противник буде збитий з пантелику, миттєво змініть напрямок і підіть вліво.
5
Фінти зі зміною напрямку і швидкості. Застосовуйте такі фінти переважно для того, щоб піти від опіки противника. Якщо шайба у вас, ви рухаєтеся до воріт, і тут на вас виходить захисник команди-супротивника. Зробіть помилкове пригальмовування (противник зреагує тим же), а потім виконайте ривок в первісному напрямку.