Як відновити компресію.

Ще вчора ваш автомобіль радував нормальною роботою всіх вузлів і агрегатів. Але, як завжди несподівано, з'явилися тривожні симптоми в роботі двигуна: пішов видимий димок з вихлопної труби; при замірах рівня масла видно, що двигун витрачає його значно більше. Якщо раніше двигун миттєво реагував на рух педалі акселератора, тепер з'явилися затримки при натисканні на педаль. І ось уже помітно виріс витрата палива. Все це вказує на те, що компресія двигуна порушена.
Інструкція
1
Проблеми з компресією виникають, коли при згоранні палива частина газів не працює цілком на створення повної потужності двигуна, а йде через що утворилися нещільності у з'єднаннях деталей двигуна. При цьому відбувається їх додатковий нагрів і швидкий знос.
2
Для з'ясування причини виниклої несправності перевірте всі циліндри двигуна на компресію . Її завмер здійснюється за допомогою приладу - компрессометра. За принципом дії це звичайний манометр, у якого вхідний отвір виконано у вигляді трубки з насадкою з гумового конуса. Цим забезпечується щільне закриття отвору в вивернутою свічці запалювання.
3
При вимірі компресії необхідно дотримати дві обов'язкові умови: 1. двигун повинен бути прогрітий до робочої температури, тобто теплові зазори в деталях поршневої системи повинні бути відсутніми; 2. обертання колінчастого вала повинне здійснюватися за допомогою електростартера.За контрольні заміри компресії приймаються максимальні значення показань приладу. Після того, як компресія у всіх циліндрах двигуна заміряна, визначите, який з циліндрів «хворий». Різниця в показаннях компрессометра між циліндрами двигуна не повинна перевищувати 1 кг/кв.см.
4
Далі з'ясуйте причину погіршення компресії. Це може бути: 1. Порушення роботи клапанів газорозподільного механізму, тобто їх неповне закриття в момент такту - робочий ход.2. знос поршневої пари: циліндр - поршень двигуна. Але, на щастя, для того щоб серйозно постраждала поршнева пара, спочатку виникає знос або неправильна робота поршневих кілець, як компресійних, так і маслоз'ємних.
5
Для усунення порушення роботи газорозподільного механізму необхідна часткове розбирання двигуна. Зніміть головку блоку циліндрів і зробіть притирання клапанів. Цим ви усунете з'явився зазор між клапанами і впускними і випускними отворами головки циліндрів двигуна.
6
Причин виникнення нещільного з'єднання поршня з циліндром двигуна може бути декілька: • кільця поршня чи не лежать вільно в прорізах, а через поганий охолодження двигуна, неповного зняття масла зі стінок циліндра маслос'емниє кільцями, «залягли», т.е . не змінюють свій розмір в залежності від температури і не забезпечують щільне з'єднання з циліндром двигуна. • стався знос стінок циліндра або поршневих кілець, через якого не забезпечується їх щільне прилягання один до одного. Як наслідок, в утворилися зазори проходять гази від згоряння горючої суміші, порушується нормальна робота двігателя.В залежності від причини погіршення компресії двигуна можливі наступні способи її відновлення:
7
Якщо знос деталей поршневої групи незначний, то потрібно спробувати відновити їх шляхом застосування присадок, що додаються в масло двигуна. Вони сприяють відновленню зношених поверхностей.Также додайте присадки в паливо. Вони поліпшать очистку циліндрів двигуна, не дадуть утворитися нагару на клапанах і, тим самим, сприятимуть зменшенню зносу деталей двигуна.
8
Якщо знос деталей поршневої групи досяг критичної позначки, то в цьому випадку краще всього зробити ремонт в сервісному центрі.