Як увійти в усвідомлений сон. Як усвідомити себе уві сні.

Свідомий сон дають можливість керувати будь-якою ситуацією, що неможливо в реальному житті. Людина розуміє, що спить, але світ навколо здається справжнім. Бувають моменти, коли сновидіння сприймається як реальність, але сумніви розсіюються, як тільки відбувається щось незвичайне або страшне, що не може статися в реальному житті.
Інструкція
1
Люди, які вміють входити в усвідомлені сновидіння, дотримують кілька правил. Перед засинанням потрібно повністю розслабитися, рівно дихати і представляти будь-який предмет, краще одухотворений. Наприклад, біг лані по просторому відкритому простору, за нею потрібно спостерігати як би з боку. Дуже скоро стане ясно, що ви спите. Деяким простіше представляти спуск по дорозі або сходах. Таким чином свідомість працює ясно, а тіло падає в глибокий сон .
2
Слід завести щоденник снів, записуючи в нього щоранку приснилися події з усіма подробицями. Потрібно розуміти, що означає все, що відбувається уві сні.
3
Входити в усвідомлений сон важко в втомленому стані, тому новачкам пробувати краще з ранку. Завести будильник, щоб прокинутися раніше, поснідати, зайнятися домашніми справами, а через пару годин знову лягти спати. При цьому потрібно постійно думати про усвідомлених сновидіннях, хотіти потрапити в усвідомлений сон і тоді все вийде.
4
Зі звичайного сну також можливо потрапити в усвідомлене сновидіння, але це набагато важче, тому що під час сну потрібно включити свідомість і визначити, що ви перебуваєте у сні.
5
Найпростішим способом потрапити в сновидіння можливо за допомогою оточуючих звуків. Для цього потрібно лягти спати в повній тиші і темряві. Закрити очі і вслухатися в темряву, поступово почнуть з'являтися незвичайні звуки, таким чином, людина потрапляє в сновидіння. Якщо сон виявиться страшним і небезпечним, слід змусити себе прокинутися.
6
Потрапивши в усвідомлений сон , з'являється можливість проходити крізь стіни, літати, бігати по воді і вести себе так, як хочеться, всупереч всім стереотипам і переконанням. Зникає залежність від думки оточуючих, нікому буде засуджувати за будь-які дії, можна робити абсолютно все. Перепон більше не існує.
Зверніть увагу
Якщо часто входити в усвідомлені сни, реальність може почати зливатися зі сном. І не завжди відразу можна буде зрозуміти, де ви знаходитесь в даний момент.
Корисна порада
В усвідомленому сновидінні можна отримати корисну інформацію, дізнатися про які-небудь події, які можуть статися в майбутньому.