Як колоти губу.

Пірсинг губи широко використовувався з найдавніших часів. Але якщо на ранніх етапах історії він був таким собі символом, то для сучасної людини став прикрасою. Багато хто вважає, що він безпечний, і колоти губу можна самостійно. Але це далеко не так, потрібна велика обережність і уважність.
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйте необхідні матеріали для проведення пірсинг-операції. Вам знадобляться рукавички, титанові або пластикові лабрета або колечка, нова голка діаметром не менше міліметра або катетер, а також перекис водню і вата для дезінфекції.
2
Ретельно вимийте руки, підготуйте робоче місце і надіньте нові рукавички.
3
Робити пірсинг можна по всьому периметру губ. Визначившись з місцем розташування, уважно огляньте внутрішню сторону губи. Для цього злегка відтягніть її і відшукайте ділянку, де видно найменше кровоносних судин. Слід уникати їх пошкодження під час пірсинг-операції.
4
Обробіть перекисом водню ділянку шкіри з внутрішньої сторони в тому місці, де збираєтеся колоти губу . Також ретельно продезінфікуйте голку.
5
Швидким рухом зробіть прокол. Потім приберіть голку і відразу надіньте заздалегідь продезинфіковану пірсу. Знімати її не слід мінімум тиждень. Не забувайте щодня обробляти прокол перекисом водню.
6
В період загоєння проколу категорично не рекомендується вживати алкоголь або курити. Також обмежте себе від гострої та солоної їжі. Все це є подразником для ранки.
Корисна порада
Самостійно колоти губу дуже небезпечно. Тому вам краще всього звернутися до професіонала. І навіть в цьому випадку уважно вивчіть салон, який плануєте відвідати. Він повинен бути абсолютно чистим, адже будь-яке забруднення в наслідок може привести до потрапляння інфекції і виникненню нагноенія.Поговоріте з майстром і поцікавтеся у нього, як і з якими голками він працює. Попросіть портфоліо, хороший фахівець завжди радий показати його клієнтам. Якщо ж пояснення занадто туманні або майстер запропонує зробити пірсинг спеціальним пістолетом, краще відмовитися від його послуг і продовжити пошуки.
Пірсинг є одним з найпопулярніших у молоді способів прикраси тіла. Звичайних проколів вух недостатньо - пірсингу піддаються практично всі ділянки тіла. Одним з улюблених у дівчат є прокол носа.
Вам знадобиться
  • - хірургічні рукавички;
  • - вата;
  • - голка для крапельниці;
  • - 100 мл спирту;
  • - антисептик .
Інструкція
1
Існує кілька різних варіантів для проколу носа. Одним з найпопулярніших є прокол перегородки, що розділяє ніздрі одну від іншої. Другий за популярністю - прокол правого або лівого ніздрі. Такий пірсинг, по-перше, більш естетичний, по-друге, догляд за ним простіше. І, нарешті, останній варіант - прокол перенісся. Варто відзначити, що це досить небезпечна і болюча процедура, тому вона менш поширена. Виберіть для себе бажаний варіант проколу носа.
2
Приготуйте прикраса, яким ви будете користуватися. Для перегородки підбирають різноманітні кільця, при проколі ніздрі користуються штангами, на одному кінці яких розташовується виділяється аксесуар, або звичайними гвоздиками.
3
Приготуйте матеріали, які будуть потрібні для здійснення проколу. Купіть хірургічні рукавички, вату, спирт і голку для крапельниці. Її діаметр вибирайте виходячи з того, який розмір має підібране вами прикраса. Найголовніше - всі використовувані інструменти і матеріали повинні бути продезінфіковані! Умови, в яких здійснюватиметься прокол, також повинні бути стерильними. Засоби для анестезії краще не використовувати, оскільки в домашніх умовах це небезпечно. Простіше потерпіти.
4
Помістіть прикраса в ємність зі спиртом. Продезінфікуйте голку. Надіньте рукавички і вставте тампон, змочений спиртом, в ніздрю, ретельно її обробіть. Після цього виверніть ніздрю і сильним різким рухом здійснюйте прокол. Саму голку витягуйте, а трубочку залиште в ніздрі. Після цього вставте прикраса в трубочку і вийміть її. Потім знову ретельно обробіть проколене місце спиртом.
5
Після проколу не можна деякий час рухати пірсинг і замінювати прикрасу. Необхідно дочекатися, поки рана загоїться. Для догляду буде потрібно антисептик, наприклад, розчин хлоргексидину або розчин мірамістину. Два рази щодня обробляйте пірсинг. Протягом одного місяця рана заживе і сформується канал.