Як накручувати спіральні бігуді. Як завити спіральні бігуді докладно з фото.

Спіральні бігуді призначені для природного висушування волосся. Але їх можна використовувати і з застосуванням фена. Накручування таких бігуді - справа не проста. Зате з їх допомогою ви створите дивно витончені вертикальні локони.
Інструкція
1
Насамперед, упевніться в тому, що довжини вашого волосся вистачає для використання спіральних бігуді . Ретельно вимийте волосся і зачекайте деякий час, поки вони трохи підсохнуть.
2
Для того щоб майбутні локони були більш стійкі, змочіть волосся фіксатором - гелем-спреєм або мусом. У випадку, якщо ваше волосся дуже тонкі і довго не тримають завивку, скористайтеся володіє сильною фіксацією гелем.
3
Добре розчешіть волосся і від коренів у напрямку кінчиків починайте накручувати спіральні бігуді . Для цього відокремте невелику пасмо волосся, діаметр якої становить не більше одного сантиметра. Кожна пасмо не повинна скручуватися і сплутуватися.
4
При кожному новому обороті пасмо повинна покривати приблизно половину попередньої. Її кінчик закріпіть спеціальної затискної скобою. Таким же чином продовжуйте накручувати інші пасма.
5
Якщо волосся встигли висохнути до того моменту, коли ви почали накручувати спіральні бігуді , зволожите їх, окропивши водою з пульверизатора.
6
Через деякий час, коли волосся висохне, зніміть бігуді . У вас повинні вийти дуже м'які і легкі спадаючі локони. При цьому завиток рівномірно розподілений по всій довжині волосся.
7
Кожне пасмо ретельно розчешіть гребінцем з рідкими зубчиками, найкраще дерев'яним. Запасіться терпінням, адже щоб попрацювати з кожним локоном, потрібен тривалий час. Всі робіть не поспішаючи, і дуже акуратно.
Корисна порада
Вертикальна завивка на спіральні бігуді має величезну перевагу перед горизонтальною. Наприклад, вона може здійснюватися практично за будь-якої довжині і формі стрижки. Якщо волосся не дуже тонкі, то вертикальної завивкою можна домогтися дуже шикарною густою зачіски. А при хімічній завивці ефект ще більш разючий і вражаючий.