Як навчитися довго не дихати під водою. максимальний час затримки повітря.

Літні поїздки на море завжди приносять багато задоволення, особливо пірнання з маскою і розглядання морських глибин. Кожен нирець мріє навчитися на максимально тривалий час затримувати дихання. Для цього потрібно постійно тренуватися, і тоді повітря буде вистачати надовго, що дасть можливість опуститися майже до самого дна.
Вам знадобиться
  • Постійне тренування
Інструкція
1
Начинающему нирцеві варто навчитися дихати ротом. Дихання не повинно бути частим, а навпаки, глибоким і спокійним. Перед зануренням під воду в легені необхідно набрати максимальну кількість повітря і повністю розслабитися. Дихати треба животом, видихати повітря повністю, не залишаючи його в легенях, і набирати свіжий з наступним вдихом. Після кожного вдиху і видиху слід робити паузу. Затримувати повітря потрібно за рахунок розширення грудної клітки, багато людей роблять помилку, блокуючи вихід повітря стисканням гортані.
2
Крім того, постійно тренуватися не обов'язково під водою , дихальні вправи успішно можна проводити, лежачи в ліжку, у себе вдома.
3
Щоб збільшити час перебування під водою необхідно намагатися не витрачати свою енергію. Для цього не варто прикладати зусилля для пірнання і не робити зайвих рухів, а просто триматися за небудь виступ руками. В басейні роль виступу може грати сходи.
4
Щоразу під час затримки дихання треба засікати час, використовуючи секундомір, щоб відстежувати процес і бажано завести блокнот для запису результатів. При затримці дихання в роті повітря утримувати не потрібно.
5
Щоденна практика допоможе довше затримувати дихання, через якийсь час людина стає більш спокійним і врівноваженим. Хоча після проведення 3-5 хвилин під водою будь-яка людина почне хвилюватися, тому свої емоції необхідно заспокоювати, щоб знизити серцебиття і споживання організмом кисню. Швидше заспокоїтися допоможуть приємні спогади, очі краще закрити, забути про те, де ви знаходитеся в даний момент і уявити що зараз відпустка, навколо близькі люди, з якими приємно проводити час.
6
У прохолодній воді довго не дихати набагато простіше, так як знижується серцебиття, і підвищується кров'яний тиск.
Зверніть увагу
Надовго задерживаемое дихання може привести до втрати свідомості, зупинці серця або травмі легень, тому серйозні тренування краще не проводити на самоті.
Корисна порада
Якщо прийнято рішення серйозно займатися пірнанням, то потрібно контролювати свою вагу, так як зайві кілограми вимагають більшої кількості повітря.