Як зробити обличчя товщі.

Багато володарі вузького особи часто не задоволені формою і хотіли б зробити його товщі . Але на практиці це виявляється дуже складно. І справа далеко не в тому, що розширити особа неможливо. Просто багато методи людям невідомі.
Інструкція
1
Перегляньте раціон харчування, якщо він пов'язаний з вашим невдоволенням. Можливо, ви просто дуже худий чоловік. У цьому випадку намагайтеся їсти більш щільно, вживати м'ясо, білкові продукти.
2
Експериментуйте зі стрижками. Якщо вузьке особа дано вам самою природою, то можна зробити його товщі візуально. У цьому допоможуть певні стрижки або макіяж. Можете експериментувати самостійно, але краще зверніться до професійного косметолога.
3
Спробуйте використовувати метод скульптування або корекції овалу обличчя. Це досить нова процедура, яка все більше стає популярною. Вона передбачає грамотне нанесення різних тональних засобів певним чином. За рахунок цього досягаються різні візуальні ефекти.
4
При скульптування, як правило, використовується три різні відтінки, які складають основу - тон під колір шкіри, колір відблиску і колір контуру. Спочатку нанесіть основний тон на всю поверхню обличчя і шиї. Потім накладайте відблиски в ті ділянки, до яких необхідно привернути увагу або візуально розширити.
5
Щоб зробити вилиці кілька товщі і надати обличчю повноту, також застосовуйте спеціальний метод нанесення рум'ян. Наносите їх у формі кола на яблучка щік. Крім того, рум'яна слід наносити по всій щоці у вигляді вісімці, центр якої знаходиться також на яблучках.
6
Розгляньте варіант пластичної хірургії, якщо хочете радикальних змін. Хоча цей спосіб крайній. Найкраще задовольнятися тим, що дала природа. Вона не любить штучного вторгнення на свою територію.
Корисна порада
Практика показує, що практично будь-яка особа, наскільки б вузьким воно не було, можна візуально зробити товщі. Для цього не обов'язково використовувати методи пластичної хірургії або новинки косметології. Домагаються потрібної форми за допомогою грамотного макіяжу і стрижок.