Як отримати попелястий відтінок волосся. тонік попелястий для темного волосся.

Досить рідко зустрічаються дівчата, у яких попелястий колір волосся є природним. Він неймовірно красивий і привносить в образ легку романтичність і витонченість. Саме тому багато хто прагне забарвити волосся и саме в цей колір.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся, чи йде вам попелястий відтінок волосся . Нерідко він надає шкірі обличчя хворобливий вигляд і підкреслює ряд недоліків, які раніше були непомітні. Найчастіше попелястий колір підходить жінкам річного цветотипа - дівчатам зі світлими волосся ами і шкірою, сірими і блакитними очима.
2
Якщо ваші волосся и від природи темні, попередньо освітлити їх на два-чотири тони. Лише після цього використовуйте тонік або стійку фарбу попелястого кольору.
3
Щоб отримати попелястий відтінок волосся , слід придбати тонік бузкового кольору. Нанесіть його на волосся и і змийте не раніше, ніж через 24 години.
4
Приблизно після сьомого миття голови відтінок блякне, тому вам необхідно оновити колір. Щоб він зберігався довше, використовуйте спеціальні шампуні або бальзами для утримання кольору.
5
З часом почнуть проявлятися темні корені волосся , їх необхідно освітлити. Це трудомістка і складна робота. По можливості зверніться в хороший салон краси, де працюють професіонали.
6
Якщо ви вирішили зробити все самостійно, скористайтеся перевіреними раніше засобами. Акуратно нанесіть на корені освітлювач і залиште на п'ятнадцять хвилин. Потім розподіліть його рівномірно по всій довжині волосся .
7
Отримати попелястий колір волосся досить складно. Але найголовніше - потрібно постаратися зберегти їм здоров'я. Для цього використовуйте спеціальні маски, які живлять волосся и корисними мікроелементами, відновлюють і зміцнюють структуру.
Корисна порада
Варто відзначити важливість макіяжу. Якщо він правильно підібраний, то може підкреслити не тільки достоїнства вашого прекрасного особи, але також підсилити ефект від пофарбованих у попелястий колір волосся. В даному випадку можна порекомендувати макіяж холодних світлих відтінків - світлого фіолетового, ніжно-блакитного, коралового, рожевого і інших.