Як купити хорошу шубу.

Російські морози і холоду перетворюють якісну шубу з предмету розкоші в обов'язковій елемент зимового гардеробу. Традиційно висока вартість покупки змушує населення відповідально підходити до вибору з усіх шуб.
Інструкція
1
У першу чергу визначитеся з цільовим призначенням планованої покупки і умовами її використання. Шубу можна купити, щоб носити щодня і зігріватися при поїздці на роботу або перебувати на морозному відкритому просторі тривалий час. Дами в своїй більшості прагнуть підкреслити наявність у своєму гардеробі ексклюзивної моделі і надягають її на престижні організаційно-протокольні заходи.
2
Потім у співвідношенні з фінансовими можливостями досконально виберіть хутряний матеріал, довжину, колір, фасон і дизайнерські особливості бажаного придбання, щоб при ознайомленні всього товарного ряду заздалегідь виключити невідповідні моделі.
3
Щоб даремно не витратити свої гроші на відверту підробку, придбайте шубу на спеціалізованих хутряних ярмарках або профільно-орієнтованих торгових центрах, а не в місцях масового розпродажу або блошиних ринках.
4
При цьому звертайте особливу увагу на явно занижені ціни, тому що натуральне хутро ніколи не буде продаватися дешево. Шуба є надбанням не на один сезон, а досить на тривалий термін. Врахуйте, що хутро будь-якої тварини обмежений кількістю сезонів шкарпетки, протягом якої він втрачає всю презентабельність і корисні властивості. Забезпечте умови зберігання шуби і дотримуйтесь вимог з чищення і догляду за матеріалом.
5
Відвідуючи обрані точки продажів, педантично приміряйте сподобалися варіанти, концентруючись на комфорті і свободі рухів при одягненою шубі. Ретельно розглядайте хутро на виробі, перевіряйте міцність і блиск хутра, стійкість його забарвлення. Дивіться на якість виготовлених швів, фортеця і склад ниток, рівень виконання деталей і надійність застібок.
6
Ознайомтеся з репутацією місця продажу, перевірте не тільки всі необхідні офіційні сертифікати, а й дізнайтеся наявні рекомендації та відгуки вже відбулися покупців.