Як зробити красиву бороду. Як зробити бороду rhfcbdjq.

Борода покликана приховувати наявні недоліки і підкреслювати достоїнства. Стиль для неї слід підбирати залежно від статури людини і форми обличчя. Багато хто вважає, що борода їм абсолютно не йде. Але при грамотному підході і почутті стилю можна зробити красиву бороду практично кожному чоловікові.
Інструкція
1
Насамперед змоделюймо форму бороди і вирішите, яка вам більше підходить. Це можна зробити на папері, або за допомогою спеціальних програмних засобів - «Hair Master», «That New Look Image Maker v1.0» та деяких інших. Також в цьому вам можуть допомогти в професійному салоні краси.
2
Оцініть своє зростання і статуру. Якщо ви людина невисокий і щільний, ви, ймовірно, добре виглядаєте і без бороди. Чоловікам середнього та високого зросту підійдуть практично будь-які форми борідки.
3
Уважно вивчіть геометрію обличчя і спробуйте зрозуміти, що необхідно підкреслити або заховати. Наприклад, трикутну форму слід дещо розширити знизу. Для цього підійде борода у вигляді підкови або квадрата. Круглолицим чоловікам потрібно візуально витягнути особа, в чому допоможе трапецієподібна форма.
4
Перед стрижкою ретельно промийте бороду з використанням шампуню і добре просушіть. Якщо будете робити стрижку на мокрих волоссі, після висихання вона буде виглядати зовсім інакше.
5
Підготуйте необхідні інструменти: маленькі перукарські ножиці, гребінець, дзеркало і тріммер. Всі вони повинні мати хорошу якість і заточку.
6
Добре розчешіть бороду і починайте акуратно стригти в напрямку від вух вниз, а потім навпаки. Це допоможе зберігати баланс. Якщо за допомогою ножиць не виходить надати ідеальні риси, скористайтеся тримерами. За допомогою цього пристрою ви зробите рівну стрижку.
7
Регулярно стежте за довжиною бороди, оновлюючи стрижку. Швидкість росту волосся у кожного різна, але в будь-якому випадку висока.
Корисна порада
Зробити красиву бороду самостійно дуже складно. Тому краще звернутися за допомогою до професіонала. Досвідчений перукар не тільки зробить все як треба, але також зможе дати вам декілька корисних рекомендацій.