Як дізнатися, Які процеси запущені. Як дізнатися запущене застосування по картинці.

Кожне запущене на Windows додаток, яким ви користуєтеся безпосередньо або ж яке працює у фоновому режимі, має власний процес, кеш якого зберігається в оперативній пам'яті і обробляється процесором комп'ютера. Список запущених процесів можна дізнатися з диспетчера задач.
Інструкція
1
Диспетчер завдань має користувальницький інтерфейс і є службовою утилітою. Його можна викликати, натиснувши поєднання клавіш "Ctrl" + "Alt" + "Delete" або ж, клікнувши на головній панелі завдань Windows правою кнопкою миші і вибравши пункт «Запустити диспетчер задач» контекстного меню.
2
На екрані з'явиться додаток «Диспетчер завдань Windows». У вкладці « Процеси » ви зможете спостерігати всі процеси, запущені даними користувачем комп'ютера. Щоб побачити процеси інших облікових записів, а також приховані процеси, клацніть кнопку «Відображати процеси всіх користувачів» внизу окна.Ещё трохи нижче, під таблицею процесів, розташовані сумарні значення. Тут ви можете бачити кількість запущених процесів, рівень завантаження ЦП і фізичної пам'яті.
3
У кожного процесу, крім імені, тобто користувач, рівень завантаженості центрального процесора у відсотках, рівень завантаженості RAM в кілобайтах або мегабайтах, а також короткий опис самого процесса.Чтоби завершити процес, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в списку «Завершити процес». Тут же можна поміняти пріоритет процесів. Щоб зрозуміти, якому додатком належить той чи інший процес, виберіть у контекстному меню процесу пункт «Властивості».
4
І навпаки, якщо ви хочете завершити якусь програму з диспетчера задач, але не знаєте імені її процесу, перейдіть на вкладку «Програми», правою кнопкою миші по запущеному додатком для відображення контекстного меню і виберіть у ньому пункт «Перейти до процесу». Додаток автоматично перемістить вас на вкладку « Процеси » і виділить запущений exe-файл необхідного додатку, який ви зможете завершити.