Як накласти в фотошопі картинку. накласти картинку в фотошопі.

Якщо ви займаєтеся складанням колажів в Photoshop, вам необхідно вміти комбінувати різні зображення на одній картинці. Зробити це можна різними способами, ми розберемо найбільш простий з них.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Отже, спочатку запустіть Photoshop і відкрийте зображення, які вам необхідно поєднати. В даному випадку нам потрібно помістити оленя на фон.
2
Тепер наведіть курсор на зображення з оленем, затисніть клавішу Ctrl і перетягніть зображення на картинку з фоном. Зображення з оленем відображається як новий шар. Тепер натисніть Ctrl + T і подгоните розмір оленя під оточення, а також розташуйте його в потрібному вам місці.
3
Далі виберіть інструмент Гумка (Eraser Tool) і працюючи на верхньому шарі з оленем, періть зайве. Для цього краще збільшити зображення (Ctrl ++), щоб не втратити деталі і якомога більш точно очистити шар.
4
Отриманий результат досить непоганий, але при бажанні ви можете попрацювати над освітленням, додати тіні, і таким чином краще вписати оленя в оточення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1xCrg13C7vk
Зверніть увагу
Не завжди об'єкт ідеально вписується в оточення. Для того щоб максимально підігнати його під оточення, скористайтеся настройками зображення в панелі Image - Adjustments.
Корисна порада
Для більш зручної і швидкої роботи гумкою або пензлем вам краще користуватися графічним планшетом, а не мишею.