Як зробити жіночу зачіску.

Немає часу відвідати салон краси? Або ви не любите залежати від примхи стиліста тоді, коли справа стосується вашої зачіски? Це не біда: можна за лічені хвилини красиво і ефектно укласти волосся так, щоб викликати заздрість подруг і захоплення чоловіків.
Інструкція
1
Ретельно вимийте голову. Будь-яка зачіска виглядає належним чином тільки на чистих волоссі.
2
Скористайтеся одним з найпростіших способів укладки волосся і накрутіть їх на бігуді. Змочіть кінчики пальців в гелі або мусі і проведіть ними по пасма перед тим, як будете її закручувати. Закріпіть кінець пасма на бігуді і тільки потім її накручуйте. Після того, як волосся будуть покладені, візьміть фен і підсушіть їх спочатку гарячою струменем повітря, потім - холодною. Зніміть бігуді, розберіть волосся на локони і, залежно від того, яку зачіску ви хотіли спорудити, скріпіть їх «невидимками», шпильками або зберіть в хвіст. Зафіксуйте зачіску лаком для волосся (за бажанням).
3
Ви моментально зможете зробити оригінальну зачіску на всі випадки життя, якщо у вас густі важкі волосся. Оберніть частиною волосся підставу хвоста і скріпіть кінчики «невидимкою». Якщо ваше волосся не можна назвати густими, ви можете зробити зачіску «колечка», яка, підійде, швидше, для вечірки, ніж для роботи. Скрутіть колечка з маленьких прядок, попередньо змочивши пальці в гелі або мусі, так, щоб кінчики волосся трохи стирчали. Зафіксуйте зачіску лаком.
4
Навіть якщо ваше волосся середньої довжини, спробуйте укласти їх в коси, наприклад, в «грецьку косу» або «риб'ячий хвіст».
5
Якщо у вас є базова стрижка, то це значно полегшить щоденну укладку, методи якої можуть бути найрізноманітнішими. Наприклад, ви зможете укладати волосся за допомогою фена, бігуді або плойки.
6
Скористайтеся феном і поекспериментуйте трохи з базової стрижкою. Вимийте голову, трохи підсушіть природним чином. За допомогою фена і круглої гребінця укладіть волосся, витягаючи і злегка загинаючи кінчики всередину або назовні. Якщо у вас ассиметричная стрижка, підсушіть волосся за допомогою фена, укладаючи їх в різних напрямках, а потім трохи підщепі кінчики плойкою. Це додасть зачісці дещо незвичний і водночас акуратний вигляд.
7
Коротке волосся можна укласти за допомогою мусу або воску. Зробіть зачіску в стилі «гаврош» і надайте їй ефект мокрого волосся.