Як залишитися в гостях.

Ви засиділися в гостях , і вам, в силу різних причин, дуже не хочеться йти. Є кілька досить мирних способів спробувати продовжити візит, якщо ви бажаєте продовжити знайомство і не викликати роздратування господарів.
Інструкція
1
Якщо ви перший раз в цьому будинку, не починайте свій візит з фрази: «Так, непогана квартирка. Хотілося б тут навіки оселитися ». Господарі можуть неправильно зрозуміти вашу жарт хоча б тому, що бачать вас вперше або недавно з вами знайомі. Ваш візит може завершитися, так і не розпочавшись.
2
Якщо ви в гостях у старих друзів, то можете чесно і відкрито зізнатися їм, що вам просто не хочеться йти додому. Цілком імовірно, що друзі не відмовлять вам в нічлігу.
3
Якщо ви прийшли до дівчини (молодій людині) на чашечку кави і дійсно сидите і п'єте каву (чай, какао), то постарайтеся затягнути бесіду наскільки це можливо, поки не буде занадто пізно, щоб вас випроваджувати.
4
Якщо ви - дівчина, попросіть молодої людини проводити вас, довго одягайтеся, неспішно спускайтеся по сходах, а не на ліфті, і таким же неквапливим кроком йдіть до зупинки громадського транспорту. Цілком імовірно, що весь транспорт на той час вже буде бачити десятий сон, і ви повернетеся назад.
5
Якщо ви - молода людина, постарайтеся зайняти дівчину розмовою настільки, що вона сама не захоче вас відпускати. Якщо вона любить комп'ютерні ігри, запропонуйте їй битися, і при цьому постійно програвайте. Попросіть дівчину дати вам можливість відігратися, але програвайте все одно. Зрештою, буде занадто пізно, щоб відпускати вас одного по небезпечним нічних вулицях. Не забувайте в процесі комп'ютерних баталій про красномовство поглядів і дотиків.
6
Якщо ви прийшли в компанію, то постарайтеся стати незамінним, стати її центром. Якщо господар (господиня) і відпустить інших гостей, то з вами йому (їй) захочеться поспілкуватися довше, швидше за все, в менш галасливій обстановці.
7
Можна попередньо замовити прогулянку вечірнім містом на лімузині або на річковому трамвайчику, а потім, для того щоб поділитися враженнями, затриматися в гостях .
8
Залишатися під приводом, що у вас немає грошей на таксі в таку пізню годину, щонайменше, нерозумно. Гроші можуть бути у господарів, та й привід занадто прозорий. Те ж стосується і раптового серцевого нападу або стрибка тиску. Якщо господарі викличуть «швидку», то у вас, дійсно, буде блідий вигляд.
9
Не пийте занадто багато на вечірці зі спиртним. Навіть якщо ви і залишитесь в гостях , внаслідок вашої нетранспортабельності, то на другий день вам буде соромно за свою поведінку напередодні.