Як заробити, маючи автомобіль. де знайти роботу маючи вантажне авто.

Якщо у вас є вільний час і особистий автомобіль , то ви завжди можете заробити, влаштувавшись в службу таксі або особистим водієм. Але існують і інші способи заробітку для власників авто.
Інструкція
1
Здайте автомобіль в оренду фірмам, що займаються, наприклад, обслуговуванням весіль. Навіть якщо ваша машина не першої молодості або не схожа на розкішний лімузин, для друзів і родичів нареченого і нареченої такий транспорт може стати єдиною можливістю покататися по місту в урочистий день. А після застілля ваш залізний кінь розвезе їх по домівках. За кермом машини можете бути ви або водій від організації. У новорічні свята ви зможете непогано заробити, допомагаючи Дідові Морозу і Снігуроньці дістатися до клієнтів в строк. Страховка автомобіля зазвичай оформляється за рахунок орендує фірми.
2
Укладіть договір на обслуговування з фірмою, що займається приготуванням піци, з квітковим магазином або компанією, що спеціалізується на доставці подарунків і т.п.
3
Укладіть договір з рекламним агентством чи організацією і розмістіть рекламу товару або фірми на вашому автомобілі.
4
Стати торговим представником вітчизняної або закордонної компанії. Укладайте трудовий договір тільки за умови оплати ПММ і послуг зв'язку з боку фірми, чиї інтереси ви будете представляти.
5
Отримайте свідоцтво «майстер-інструктор водіння», зареєструйте ІП і опублікуйте в ЗМІ оголошення про допомогу в підготовці до іспиту в ГИБДД, запропонувавши більш низькі розцінки на практичний курс навчання. З часом ви й самі зможете відкрити автошколу.
6
Купуйте причіп для вашого автомобіля, зверніться до власників фермерських господарств і допоможіть їм у перевезенні сільгосппродукції. Деякі водії непогано підробляють перевезеннями молодняку птиці на спеціальний ринок або на приватну товарну птахоферму. Щоб ваші послуги були офіційно оформлені, зверніться до податкової інспекції і отримаєте санітарний паспорт на ваш автомобіль .
7
Якщо у вас є ліцензія охоронця, і ви маєте непогану фізичну підготовку, розмістіть в ЗМІ оголошення з пропозицією послуг з перевезення або охорону вантажів. Уникайте сумнівних замовлень.