Як позбутися від шлаків і токсинів.

Якщо ви вирішили почистити свій організм, врахуйте, що шлаки накопичуються в нас постійно. Вам допоможе разова чистка для виведення шлаків після святкових днів. Але, у випадку, якщо ви бажаєте постійно підтримувати ваше здоров'я, можливо, доведеться переглянути сам образ вашого життя.
Інструкція
1
Голодуйте 1 -2 дня щотижня, або влаштуйте розвантажувальні дні, під час яких вживайте кефір чи фрукти. Цим самим ви звільните свій організм від роботи. І він змушений буде зайнятися виведенням накопичених в ньому шлаків .
2
Проявляйте більшу, ніж дотепер фізичну активність. Щодня робіть зарядку або бігайте по мікрорайону. Цим ви прискорите обмін речовин. Під час фізичних вправ шлаки окислюються, стають нешкідливими і видаляються набагато легше.
3
Зрідка проводите очистку за допомогою клізм. Клізму ставте не більше ніж на 20 хвилин. Використовуйте тільки кип'ячену воду. Особливо корисні клізми з додаванням бурякового соку, який допомагає позбутися закрепів, а також кави і меду. Крім виведення токсинів і шлаків , вони стимулюють роботу жовчного міхура, наднирників та печінки.
4
У своєму харчуванні дотримуйте кілька правил: Якнайбільше вживайте овочів: капусти, буряка, моркви. Нормалізують роботу кишечника, містять велику кількість вітамінов.Каші варіть на воді. Молочні каші не сприяють виведенню шлаків .Пейте зелений чай. Містить велику кількість мінералів і вітамінів і перешкоджає накопиченню холестеріна.Сокі віджимайте самі. Вони будуть набагато корисніше тих, що продаються в магазіне.Постоянно вживайте кисломолочні продукти. Вони постачають для вас кальцій і покращують мікрофлору кішечніка.Употребляйте в їжу якомога менше м'яса, копченостей і ковбас. Замініть їх рибою і морепродуктами.Растительные жири не містять холестерин. Тому збільште споживання рослинного масла і скоротіть кількість споживаних вами тварин жирів.
5
Скористайтеся активованим вугіллям. Приймайте його з розрахунку: на десять кілограм вашої ваги - одна таблетка. За півгодини до їжі, при кожному прийомі їжі. Продовжуйте чистку протягом 3 - 4 днів, не більше. Проводите процедури 1 - 2 рази на місяць.