Як знайти себе у творчості.

Сучасний ритм життя підштовхує людей прагнути до чогось нового, досконалого, високошвидкісного. І постійно контактуючи з технічним новинками і прогресивними технологіями, люди не помічають, як самі практично перетворюються в роботів, здатних на багато що, але не задоволених своїм життям. Глибинна причина такого невдоволення - відсутність можливості виразити себе в чомусь, наприклад - в творчості . Але як знайти себе в творчості , будучи дорослою людиною?
Інструкція
1
Нічого неможливого в цьому немає. Головне - знайти час, подолати свої побоювання з приводу невдачі і не звертати уваги на скептиків. Звичайно, починати пробувати себе в чомусь, будучи сформованою дорослої особистістю, - випробування, яке витримає не всякий. Це все одно, що знову прийти в перший клас. Однак якщо потреба у творчому самовираженні існує, про труднощі потрібно забути.
2
Починати, природно доведеться з азів. Яку б творчу діяльність ви не вибрали, їй необхідно вчитися. Наприклад, дуже багато людей мріють красиво малювати. Але якщо ви ніколи цього не робили, то перші проби, цілком закономірно, будуть мало схожі на художні шедеври. Не турбуйтеся - все колись починають з малого. Однак саме терпіння і труд, як вважають успішні в творчості люди, складають 99% таланту.
3
Але що робити, якщо душа вимагає чогось прекрасного, але чого конкретно - не зрозуміло? Спробуйте визначити, до чого у вас є схильність. Якщо ви любите музику, можете її складати, співаєте, а ваше серце завжди чуйно відгукується на мелодійні звуки - у вас талант музичний. Якщо ви гарний оповідач, здатні захопити своєю історією оточуючих і у вас буйна фантазія - у вас літературний талант. А якщо у вас не вистачає слів, щоб висловити свої почуття, але при цьому тягне виплеснути їх на папір у вигляді картини, у вас - художній талант. Артистичний талант проявляє себе в манерах людини, в тому, як емоційно він щось розповідає, може передати інтонації і міміку інших людей. У кожному разі, вам доведеться, насамперед, прислухатися до себе.
4
Почавши займатися творчістю, ніколи не порівнюйте себе з іншими. Зовнішні ознаки талановитого твору не завжди визнаються такими у душі автора. Можливо той, кого ви вважаєте генієм, потайки заздрить вам і мріє навчитися вашим прийомам. У кожному разі, шлях до успіху завжди важкий і тернистий, так що не варто сподіватися відразу знайти визнання.
5
І останнє. Якщо бажання займатися таким собі видом творчості раптом вичерпається - не турбуйтеся. Ніщо, тим сильніші пристрасті і емоції, не триває вічно. Можливо, ви досягли певного рівня і вам пора пошукати новий шлях в творчості . Головне - не забувайте прислухатися до свого серця.