Як зробити стартовою сторінку в інтернеті. Як встановити сторінку мій світ.

Користуючись всілякими браузерами для з'єднання з мережею інтернет, ми часто рано чи пізно виділяємо одну або кілька сторінок, які ми відвідуємо найбільш часто. Тому доцільно зробити саму відвідувану сторінку стартовою.

Зазвичай такий сторінкою стає сайт, на якому у вас знаходиться поштовий ящик - адже багато людей починають роботу в мережі саме з перевірки пошти. Як же зробити стартовою обрану вами сторінку? Існує кілька основних способів, які застосовуються залежно від використовуваного вами браузера.

Можна зробити сторінку стартовою через меню налаштувань. Для цього необхідно відкрити меню «Панель управління», вибрати пункт «Мережа та підключення до інтернету» або «Налаштування підключення до інтернету». У контекстному меню «Властивості - Інтернет» слід вибрати вкладку «Загальні» і ввести необхідний інтернет-адресу у вікно, натиснувши після цього кнопку «Застосувати».

У браузері Opera необхідно зайти в меню "Інструменти" і вибрати пункт "Налаштування", після чого у вікні, вибрати категорію «Основні» і в пункті «При запуску» вказати на необхідність запуску з домашньої сторінки (запровадивши при цьому необхідний інтернет-адресу).

У браузері Safari в меню «Правка» вибираємо пункт "Налаштування", закладку «Основні». В пункті «У нових вікнах відкривати» слід зазначити «Домашня сторінка» і ввести вибрану адресу.

Якщо ви віддаєте перевагу користуватися браузером Google Chrome, слід вибрати пункт «Параметри», і у вікні, вибрати закладку «Основні» . Пункт «Головна сторінка» відзначаємо кружком «Відкрити цю сторінку» і прописуємо потрібну адресу.

Для браузера Mozilla Firefox в меню «Інструменти» вибираємо "Налаштування", потім закладку «Основні». Після цього в пункті "При запуску» вибираємо «Показувати домашню сторінку» і вводимо в рядок обраний інтернет-адресу.