Як витягти архів.

Архів - файл, що містить в собі інформацію з одного або декількох, іноді стислих (без втрат), інших файлів. Він робиться за допомогою програми-архіватора.
Вам знадобиться
  • - будь-яка відповідна програма архіватор, наприклад, безкоштовна 7-zip
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по файлу з архівом. В меню оберіть рядок з назвою вашого архиватора. Якщо у вас коштує 7-zip, то необхідно вибрати рядок меню з його назвою.
2
Після того як ви вибрали архіватор з'явиться меню, що випадає з діями, які цей архіватор може вчинити. Виберіть рядок "Витягти" і клацніть лівою клавішею миші.
3
У діалоговому вікні виберіть папку, куди необхідно витягти файл. Якщо ви не вкажете свою папку для вилучення, то архіватор за замовчуванням витягне вміст архіву в ту ж папку, де знаходиться сам архів. Після того, як ви вказали папку, натисніть кнопку "Ок". Архів витягне і можна працювати з його вмістом.
Зверніть увагу
Якщо у вас багато файлів в архіві, то краще вибирати шлях для витягання самостійно, в іншому випадку ви ризикуєте змішати файли з архіву з тими, що вже були в цій папці.
Корисна порада
В операційній системі Windows завжди присутній свій архіватор, але він може працювати тільки з zip-архівами. Алгоритм дій з ним такий же як і з архіватором 7-zip.