Як розморозити качку. чи можна розморожувати качку в мікрохвильовці.

Птах заморожується для тривалого зберігання і транспортування. Однак рано чи пізно качка буде приготовлена, але перед цим її необхідно повністю розморозити. Звичайно, в поспіху можна спробувати зробити це під струменем окропу або в мікрохвильовій печі. Але якщо ви плануєте, щоб ваша заморожена качка мало чим відрізнялася від свіжої, прямуєте нехитрим радам.
Інструкція
1
Замороження птиці повинна бути дуже швидкою, а розморожування - повільної. Дістаньте качку з морозилки, розпакуйте (але не знімайте упаковку зовсім), покладіть в глибоку чашу і поставте в холодильник на нижню полицю - туди, де температура ближче до нуля.
2
Велику птицю доведеться залишити в такому стані мінімум на добу. Періодично зливайте витікаючу з неї рідину. Інакше вона буде киснути у власному соку, а цього допускати не слід.
3
Качку можна розморозити і при кімнатній температурі. Проте слід бути обережним. Якщо у вас в квартирі дуже жарко, і температура досягає рівня від +28 С, краще від такого способу відмовитися. Є ймовірність псування продукту до того, як він повністю відтане.
4
Не квапите розмороження, не опускайте качку у воду, не ставте в тепло, а тим більше не пишіть в духовку, щоб вона там сама «дійшла». Доведеться терпляче дочекатися, коли птах стане м'якою, тільки потім приступати до приготування. Таким щадним методом розморожування ви втратите мінімальну кількість рідини з тушки, а значить, готову страву буде неймовірно корисним, чи не сухим, м'яким і соковитим.
5
Пам'ятайте: повторна заморозка будь-яких розморожених продуктів заборонена! Це зруйнує структуру волокон м'яса і зробить його склизкой і непридатним до вживання.
6
Безумовно, свіжа, щойно общипана качка не зрівняється з замороженим напівфабрикатом. Однак у міського жителя можливість придбати свіжу качку з'являється далеко не завжди. Але навіть якщо вам вдалося придбати таку тушку, не варто її заморожувати в домашніх умовах. Все тому, що морозильна камера побутового холодильника значно поступається промисловим методам швидкої шокової заморозки. Із замороженої домашнім способом качки при розморожування вийде значна частина рідини, внаслідок чого ваше святкове блюдо втратить у соковитості і м'якості.