Як загартувати дух.

Про те, що є дух і як його можна загартувати, написано багато навчань. Якщо ви прийшли до висновку про необхідність зміцнення вашого дух а, значить, прийшов час усвідомлення того, що фізична, ментальна і дух овная сфера людини є єдиним цілим, комплексом, за умови гармонійного функціонування якого людина здатна на ріст і розвиток.
Інструкція
1
Ознайомтеся з вченням Порфирія Іванова, якщо ви тяжієте до слов'янських дух овним практикам. Його базові принципи загартовування дух а через загартовування фізичного тіла є способом досягти гармонії в житті. Дотримуйтесь його установкам, які допоможуть розбудити дрімаючі резервні сили організму, навчать тренувати нерви і управляти внутрішніми ресурсами. Основні положення цього вчення вимагають дотримуватися наступних правил.
2
Чи не згадуйте про свої добрі справи. Постійно намагайтеся робити людям добро і не нагадуйте про те, що надали допомогу. З цією установкою перегукується східна мудрість, яка говорить: «Роби добро і кидай його в воду».
3
Робіть з радістю і гарним настроєм все, що повинні зробити. Творчу працю повинен приносити задоволення.
4
Не паліть і не пийте - це руйнує не тільки тіло, а й душу.
5
Ставтеся з любов'ю до природи: не забруднюйте її, пам'ятайте, що ми - її частина.
6
Голодування очищає тіло і мозок, тому П. Іванов закликав один раз на тиждень голодувати, а в інші дні бути помірним в харчуванні. Влаштовуйте собі розвантажувальні дні.
7
Ходіть босоніж - це заняття відновлює енергію, підживлює людину новими силами.
8
Обливайтеся холодною водою щодня і намагайтеся якомога частіше бувати на свіжому віз дух е.
9
Якщо вам більше імпонують східні вчення, то для загартовування дух а можна почати з елементарних принципів йоги, яка тренує тіло і вчить контролювати емоції, тримати в порядку думки.
10
Вчіться медитувати. Це допоможе вам у важкі моменти життя швидко налаштовуватися на правильну хвилю і виходити зі складних ситуацій з меншими втратами.
11
Не шукайте легких шляхів, а вчитеся долати перешкоди, адже, за висловом автора Живої Етики Є.І. Реріха, людський дух росте труднощами, тому зусилля, прикладені для подолання труднощів, значно цінніше досягнутого успіху.