Як визначити наявність паразитів в організмі.

Ви вирішили дізнатися, чи є у вашому організмі паразити. Пройдіть медичне обстеження. Часто вони маскують свою присутність симптомами різних захворювань. І відрізнити наявність хвороби від присутності гельмінтів може тільки фахівець. Але якщо ви цікавитеся, як визначити їх наявність, зверніть увагу на ряд ознак.
Інструкція
1
Зауважте, як часто у вас виникають проблеми з роботою кишечника? Запор, пронос, газоутворення часто є ознаками присутності в організмі гельмінтів. Попросіть вашого лікаря про проведення обстеження на наявність паразитів , якщо ви помітили регулярне прояв даних симптомів.
2
Врахуйте, що паразити не сидять на місці, а здатні пересуватися в рамках вашого тіла. Часто вони можуть потрапити в м'язи або суглобові рідини, що викликає болі, схожі на біль при артриті. Пройдіть обстеження в медичній установі, якщо сумніваєтеся, що це артрит.
3
Кропив'янка, екзема, вугрові висипки, алергії - все симптоми даних захворювань також можуть служити наслідками життєдіяльності паразитів . Проведіть необхідне лікування, призначене лікарем, і в разі відсутності ефекту перевіртеся на присутність гельмінтів.
4
Позбавтеся від анемії, що переслідує вас довгий час, вигнавши з свого організму паразитів . Досить часто вони поглинають надходять вам поживні речовини і клітини крові. Зокрема, таким чином харчується трихомонада.
5
Простежте за своєю вагою. Схуднення, як і зайва вага, можуть служити симптомами ураження стрічковими глистами.
6
Зауважте, як часто у вас проявляється нервозність і дратівливість. Справа в тому, що виділення багатьох паразитів токсичні і руйнівно діють на нерви. Позбавтеся від звички скрипіти зубами уві сні. А для цього пройдіть обстеження. Бруксизм часто є наслідком впливу глистів на нервову систему.
7
Подумайте, як часто ви хворієте? Лікуйтеся від застуди, але майте на увазі, що ослаблення імунітету може бути реакцією на наявність у вашому організмі паразитів . При прояві всіх ознак інфекції дихальних шляхів, таких як кашель, нежить, підвищена температура, задумайтеся, а чи не занадто часто ви простигає?
Частий випадок, коли діагностика хворого органу не виявляє істотних змін. А напади болю або просто погане самопочуття продовжують турбувати. Так можуть проявляти себе глистяні інвазії - зараження глистами. Вони дуже часто маскуються під виглядом інших захворювань і роками отруюють організм, вносячи зміни в роботу внутрішніх органів.
Інструкція
1
Співіснування з паразитами не проходить безслідно для здоров'я, оскільки гельмінти харчуються тієї ж їжею, що і людина. Тому навіть найменше зараження глистами супроводжується зниженням маси тіла.
2
Одними з перших ознак зараження глистами є розлади травлення (запори, проноси, нудота і блювота). Нерідко виникають спастичні болі в животі, свербіння навколо анального отвору. У важких випадках глисти викликають непрохідність кишечника або апендицит (запалення червоподібного відростка).
3
В процесі своєї життєдіяльності паразити виробляють токсини, які отруюють весь організм. Особливо страждає мозок і центральна нервова система. Це проявляється безпричинними нападами агресії, дратівливістю, головними болями, млявістю, апатією, нездужанням і сонливістю.
4
Від інтоксикації і здатності деяких видів паразитів відкладати свої личинки в тканинах страждає м'язова система. Це проявляється болями в м'язах, освітою ущільнень в тканинах, які згодом здатні перероджуватися в злоякісні новоутворення.
5
Деякі види паразитів (наприклад, аскариди) відкладають свої личинки в бронхах, легенях і викликають хронічний кашель і нежить. При спадковій схильності до бронхіальної астми вони можуть стати пусковим механізмом у розвитку захворювання. У важких випадках паразитування в легенях викликає безпричинні напади задухи.
6
Паразитування в мозку, а також хронічна інтоксикація здатні надавати нервово-паралітичну дію і виявлятися хворобами мозку - енцефалітами, шизофренією, епілепсією.
7
Локалізація паразитів в печінці викликає жовтушність, набряки, болі в правому підребер'ї, застій жовчі.
8
Накопичені в організмі токсини, що виробляються гельмінтами, підвищують сприйнятливість до різних алергенів. Це проявляється раптової алергією (частіше кропив'янкою), в тому числі і на продукти.
9
Серед інших ознак зараження глистами відомо нічне нетримання сечі, слинотеча, скрегіт зубами, стійкий свербіж в очах, прискорене серцебиття, почуття страху і тривога.
Корисна порада
При виникненні будь-якого захворювання не можна виключати зараження глистами. Можливо, саме вони стали причиною хвороби. В цьому випадку на позитивний результат від лікування можна розраховувати тільки після дегельмінтизації.