Як переробити фото в малюнок.

Поява на ринку програмного забезпечення потужних і одночасно простих растрових графічних редакторів дало можливість займатися аматорської обробкою цифрових зображень широкому колу користувачів. Завдяки багатому набору функцій, що розширюють шляхом підключення зовнішніх фільтрів, багато складні дії можуть бути виконані буквально в декілька кліків мишею. Приміром, раніше переробити фото в рисунок міг тільки професійний художник. Тепер це доступно будь-кому.
Вам знадобиться
  • - файл фотографії;
  • - редактор растрової графіки Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте фото графию в редакторі Adobe Photoshop. Для цього можна натиснути клавіші Ctrl + O, або послідовно вибрати пункти меню "File" і "Open". У діалозі перейдіть в потрібну директорію, виділіть файл фото графії, натисніть кнопку "Відкрити".
2
Перетворіть фоновий шар в основний. В меню виберіть пункти "Layer", "New", а потім "Layer From Background". В отобразившейся діалозі "New Layer" введіть назву шару, а потім натисніть кнопку "OK".
3
Перетворіть зображення до відтінків сірого. В головному меню програми послідовно клікніть по пунктах "Image", "Adjustments" і "Desaturate". Також можна натиснути клавіші Shift + Ctrl + U.
4
Продублируйте шар. Для цього клікніть по пункту "Duplicate Layer ..." в меню "Layer".
5
Інвертуйте кольору зображення. Натисніть клавіші Ctrl + I, або в меню виберіть пункти "Image", "Adjustments", "Invert".
6
Поміняйте режим змішування зображення верхнього шару. На панелі "Layers" клікніть по випадному списку. Виберіть у ньому пункт "Color Dodge".
7
Розмийте зображення у верхньому шарі. Активуйте фільтр "Gaussian Blur". Він доступний при виборі в меню пунктів "Filter", "Blur", "Gaussian Blur ...". В діалозі управління параметрами фільтра шляхом руху повзунка підберіть відповідне значення поля "Radius". Встановіть прапорець "Preview" для того, щоб спостерігати за зміною зображення у вікні документа. Натисніть кнопку OK.
8
Об'єднайте шари. Для цього натисніть Shift + Ctrl + E, або виберіть у меню пункти "Layer" і "Merge Visible".
9
Збережіть результуюче зображення. Натисніть клавіші Alt + Shift + Ctrl + S, або виберіть пункти меню "File" і "Save for Web & Devices ...". Задайте формат файлу і ступінь стиснення зображення. Натисніть кнопку "Save". Виберіть ім'я та директорію збереження файлу. Натисніть кнопку "Зберегти".