Як встановити картинку на робочому столі. Як поставити свої картинки на робочий стіл.

Картинки, які ми встановлюємо на робочий стіл нашого комп'ютера, називаються шпалерами. Шпалери є частиною персоналізованої теми, і у кожного облікового запису, якщо комп'ютером користуються кілька людей, можуть бути свої шпалери на розсуд кожного з господарів. Шпалери висловлюють не тільки стиль і пристрасті господаря комп'ютера, але і можуть розслаблювати або навпаки, налаштовувати на роботу.
Інструкція
1
Встановити картинку фоновим малюнком дуже просто. Покроково розглянемо, як встановити картинку на робочий стіл в операційній системі Windows Vista і Windows 7. В інших ОС, таких як MacOS і Linux, ці дії дуже схожі.Windows 7: Перше, що потрібно зробити, це натиснути правою кнопкою миші по робочому столу і в контекстному меню вибрати "Персоналізація". У вікні внизу ви побачите «Фон робочого столу». Натисніть на цю напис і в новому вікні, ви побачите рядок «Розташування файлу». Ви можете вибрати не тільки малюнки за замовчуванням, але і картинки, скачані з інтернету або свої фотографії. Для цього натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть потрібний файл, після чого натисніть ОК в діалоговому вікні і ОК у вікні «Шпалери робочого столу». Шпалери встановлені.
2
Windows Vista: Як і в інструкції для Windows 7, потрібно клікнути правою кнопкою миші по робочому столу і в контекстному меню вибрати "Персоналізація". Після цього виберіть опцію «Шпалери робочого столу» зі списку. Далі, знайдіть на екрані кнопку «Огляд» і виберіть потрібне зображення, після чого натисніть ОК в діалоговому вікні і ОК у вікні «Шпалери робочого столу». Шпалери встановлені.
3
Альтернативний спосіб - відкрийте потрібну картинку або фото в програмі для перегляду зображень Windows. Клацніть правою кнопкою миші по картинці і виберіть «Зробити фоном робочого столу». Шпалери встановлені.
Корисна порада
Рекомендується встановлювати шпалери такого ж дозволу, що і ваш монітор, або більше, але в такій же пропорції, інакше картинка може бути розмитою або витягнутої.
Встановлений за замовчуванням разом з операційною системою фонове зображення робочого столу графічного інтерфейсу Windows можна змінити практично в будь-якій версії цієї операційної системи. Навіть у тих, які з волі корпорації Microsoft не підтримують такої опції. Залежно від версії ОС способи заміни «шпалер» будуть різнитися - в одних достатньо вибору пункту в контекстному меню, в інших доведеться встановлювати або разово використовувати додаткові програми.
Інструкція
1
Якщо фотошпалери, які ви хочете встановити, розміщені в інтернеті, найпростіший спосіб вирішення задачі - скористатися відповідною опцією браузера. Для цього завантажте в його вікно картинку в повному розмірі - зазвичай це робиться клацанням по зображенню мініатюри потрібного варіанта шпалер. Потім клікніть повне зображення правою кнопкою і виберіть у випадаючому контекстному меню потрібний пункт. У різних браузерах він сформульований трохи по-різному - в Opera ця команда названа «Як зображення робочого столу», в Internet Explorer - «Зробити фоновим малюнком», в Mozilla Firefox - «Зробити фоновим малюнком робочого столу".
2
В браузерах Google Chrome і Apple Safari такого пункту в меню картинок не передбачено, тому скористайтеся аналогічної опцією операційної системи. Для цього спочатку збережіть повне зображення в комп'ютер, потім за допомогою «Провідника», який викликається натисканням клавіш Win + E, перейдіть в папку картинки і клікніть її правою кнопкою миші. Під сплив меню потрібний пункт названий «Зробити фоновим зображенням робочого столу» - виберіть його.
3
Що зберігається в комп'ютері файл з фотообоями можна зробити фоновим зображенням і через спеціальний аплет панелі управління - в останніх версіях ОС Windows він називається «Персоналізація». Для його запуску клікніть існуючу картинку робочого стола правою кнопкою миші і виберіть в меню рядок "Персоналізація". Під таблицею з іконками тим у вікні що відкрилося аплету поміщена і картинка з підписом «Фон робочого столу» - клацніть по ній і в цей же вікно буде завантажена сторінка з таблицею відомих системі варіантів фонових зображень. Щоб додати в нього власні файли натисніть кнопку «Обзор», в діалозі, що вкажіть папку, в якій вони зберігаються, і натисніть OK. Потім виберіть іконку потрібної картинки в змінилася таблиці, в поле «Положення зображення» задайте параметри його розміщення на робочому столі та натисніть «Зберегти зміни».
4
Якщо у вашій версії ОС функція заміни фонового зображення відключена, скористайтеся однією з спеціалізованих програм. Посилання на сторінку завантаження однієї з найпростіших і безкоштовних утиліт цього роду приведена нижче. Вона називається Starter Wallpaper Changer, не вимагає інсталяції і не висить постійно в оперативній пам'яті комп'ютера, відгризаючи ресурси процесора. Користуватися утилітою дуже просто - запустіть її, натисніть кнопку Browse, знайдіть в стандартному діалозі потрібний файл фотошпалер і клікніть «Відкрити». Потім клацніть по кнопці Apply і після чергового завантаження операційної системи фонове зображення робочого столу зміниться.