Як змінити фон малюнка.

Незабаром після того, як з'явилася фотографія, люди зрозуміли, що з її допомогою можна творити віртуальну долю. Немає в тебе можливості поїхати на тепле море, не біда - можна зробити вигляд, що ти там побував. Просто зніміть на тлі намальованих хвиль і пальм, або на тлі гір на баскому коні ... Вже тоді майстри фотомистецтва знали, як змінити фон малюнка. Тепер, з появою комп'ютерів і фотошопу, зробити це можна набагато переконливіше.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, зображення
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення. В даному випадку це фотографія з туристичних змагань, етап - смуга перешкод.
2
Оскільки змагання проходять в лісі, фотографія дуже темна, її необхідно освітлити. У головному меню зайдіть в пункт Image, потім Adjustments і вибирайте опцію Levels. Зрушуйте вліво повзунок білого кольору, щоб посилити освітленість фотографії.
3
Поверніть фотографію, не закриваючи, і відкрийте друге зображення, яке стане фоном. Якщо це потрібно, змініть його розмір, вибравши в головному меню пункти Image і Image Size. Натисніть клавішу Ctrl і, не відпускаючи, клацніть мишею по іконці шару на панелі шарів. Навколо зображення з'явиться виділення. Натисніть Ctrl + C, щоб зберегти файл в буфер пам'яті. Тепер цей малюнок можна закрити, натиснувши на хрестик у верхньому правому куті.
4
Відновіть вихідне зображення. На панелі шарів натисніть кнопку Create a new layer і за допомогою комбінації клавіш Ctr + V вставте на новий шар збережений малюнок. Поміняйте шари місцями так, щоб вихідне зображення було вгорі, а новий фон - внизу. Встаньте на шар з головним зображенням. У головному меню вибирайте Layer, Layer Mask, Reveal All. На шарі з'явився значок маски білого кольору. Якщо маска біла, ви бачите тільки верхній шар, якщо чорна - нижній. Відповідно, якщо на білій масці з'являться чорні плями, під ними будуть видні фрагменти нижнього шару.
5
Натисніть клавішу D, щоб на панелі інструментів встановити кольори за замовчуванням. Вибирайте тверду кисть чорного кольору і починайте видаляти фон навколо головного об'єкта вихідного зображення. В даному випадку необхідно заховати дерева навколо фігури дівчинки, проявляючи фотографію річки, щоб змінити фон малюнка. Варіюйте діаметр кисті, щоб якомога акуратніше замаскувати малюнок верхнього шару. Втім, якщо ви помилитеся, не біда: на панелі інструментів поміняйте місцями чорний і білий кольори, потім пензлем білого кольору проведіть там, де потрібно відновити зображення. Чорний колір приховує те, що під маскою, білий - відновлює. Після того, як ви заховаєте зайві деталі, отримаєте зображення дівчинки, безстрашної підкорює пінний потік по натягнутій мотузці.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб освітленість фону і основного зображення була однаковою. Добре подумайте, які деталі потрібно приховати, а які залишити для того, щоб нове зображення вийшло реалістичним.
Включаючи комп'ютер кожен день, хочеться чимось урізноманітнити зовнішній вигляд робочого столу, щоб отримувати не тільки практичну користь, але і естетичне задоволення. Для цього в Windows передбачена зміна фонового малюнка.
Інструкція
1
Фонової малюнок, або малюнок робочого столу, також званий «шпалерами», можна змінити декількома способами, але перш за все, потрібний малюнок треба десь роздобути. У якості «шпалер» може бути використана будь-яка фотографія, а щоб на екрані не залишалося смужок з боків і картинка не спотворювалася при установці, фотографія повинна бути певного розміру.
2
Щоб дізнатися якого розміру повинна бути картинка для вашого монітора, потрібно натиснути правою кнопкою миші на порожньому просторі робочого столу, і в меню вибрати самий нижній пункт «Властивості» (Windows XP) або «Персоналізація» (Windows 7) . Відкриється віконце, в якому вам потрібно буде перейти на вкладку «Параметри» (Windows XP), або клацнути зліва на напис «Змінити параметри екрану» (Windows 7). Вам потрібні цифри біля напису «Дозвіл екрану». Цифри можуть бути наступного виду: 1280х800, 1280х1024 і т.д. Запам'ятайте їх.
3
Тепер можна перейти на один із сайтів, де можна безкоштовно завантажити шпалери для фонової картинки, наприклад fotolive.ru, zastavki.com, desktopwallpapers.ru і т.п. На таких сайтах можна завантажити будь-яку вподобану картинку потрібного вам розміру - відповідно тим цифрам, які ви раніше запам'ятали, - яку можна встановити як шпалери робочого столу. Завантажте будь-яку картинку на свій комп'ютер, запам'ятавши папку, куди була завантажена картинка.
4
Знову клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть самий нижній пункт «Властивості» (Windows XP) або «Персоналізація» (Windows 7). У вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл» (Windows XP), натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть папку вашого комп'ютера, куди ви завантажили картинку. Відкривши потрібну папку, знайдіть вашу картинку і клацніть по ній двічі і натисніть "ОК". Малюнок буде змінений. Якщо ви користуєтеся Windows 7, то у вікні, персоналізації слід знайти папку, в яку збережена картинка, і клацнувши по ній двічі, встановити її в якості шпалер робочого столу.