Як визначити стан імунітету.

Якщо у людини все гаразд з імунною системою, то визначити це досить просто - він рідко хворіє. Якщо ж все-таки захворіє, то одужання настає швидко. Існують ще й малопомітні ознаки захворювань, які можуть вислизнути від вашої уваги, але які свідчать про зниження імунітету .
Інструкція
1
Часті простудні захворювання (грип, ГРВІ, бронхіт) і хронічні захворювання бронхо-легеневої системи (риніт, ларингіт) - є основними ознаками зниження захисних функцій організму.
2
Постійна слабкість і втома, млявість, розбитість - в основі цих явищ лежить порушення імунного захисту.
3
Ознаки першіння в горлі вранці, закладеність носа, кашель, нежить свідчать про порушення захисних функцій організму.
4
Збільшені лімфатичні судини. Лімфатичні вузли це складові частини імунної системи і якщо вони збільшені, то це говорить про те, що в організм проникла інфекція.
5
Алергічні реакції виникають внаслідок збою імунної системи. Організм людини починає реагувати на такі речовини, на які раніше не спостерігалося реакції.
6
Стан шкіри. Наявність висипань на шкірі обличчя, лущення повідомляють про те, що імунітет працює напружено. Фурункули, карбункули - підказують про присутність ускладнень в роботі печінки і жовчного міхура.
7
Часті рецидиви хронічних захворювань.
8
Знижений або підвищений вагу тіла. Наявність зайвого або недостатньої ваги порушує клітинний баланс, тим самим знижується опірність до багатьох захворювань.
9
Поганий сон або безсоння і понижена бадьорість вранці. Спіть з відкритим ротом або хропете - всі ці ознаки показують скорочення чисельності імунних клітин.
10
Шкіра навколо очей. Набряки, мішки під очима, синява можуть попередити про майбутні неполадки в роботі нирок, печінки або в серце.
11
Підвищене потовиділення, яке може бути як локальним, так і тотальним, і запах поту підкажуть нам про зниження захисних функцій в організмі.
12
Волосся при зниженні імунітету виглядають тьмяними, тонкими і часто випадають. Випадання волосся відбувається з того, що організм не може самостійно вивести токсини.
13
Нігті стоншуються, ламаються, шаруються. Якщо швидкість росту нігтів непомітна (у нормі нігті виростають до декількох міліметрів на тиждень) і на ложе нігтя з'являються білі плями, то це буде ознакою низького імунітету .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P_u-uDRXVo0