Як циклювати паркет.

Зважившись на циклювання паркету , необхідно мати на увазі, що одних теоретичних знань для успішного виконання поставленого завдання буде замало. Усвідомлення технології проведення подібних робіт при повній відсутності практичного досвіду у виконавця не гарантує того, що йому вдасться уникнути тих фатальних помилок, які зажадають від нього повторення всієї процедури заново.
Вам знадобиться
  • - паркетно-шліфувальна машина,
  • - пилосос.
Інструкція
1
Отже, якщо рішення за самостійним циклювання паркету прийнято остаточне і оскарженню не підлягає, то на початковому етапі здійснюється грубе шліфування поверхні підлогового покриття.
2
Встановіть у машину грубозернисту наждачний папір і визначте напрямок, в якому будете працювати. Якщо в паркеті є виступаючі над поверхнею окремі планки, то рекомендується переміщатися з машиною перпендикулярно його укладанні на підлозі.
3
Інакше кажучи, при «палубної укладанні» - пересуваєтеся діагонально по відношенню до стіни. У тому випадку, коли паркет розташований «ялинкою», переміщується вздовж неї. Цілком імовірно, що буде потрібно виконати кілька проходів шліфувальною машиною, поки повністю не вирівняєте поверхню підлоги.
4
Після усунення грубих дефектів ретельно приберіть приміщення за допомогою пилососа. Під час прибирання оглядайте поверхню підлогового покриття на предмет виявлення великих тріщин і сколів в планках, і потім приступайте до виконання тонкої шліфовки.
5
В електромашин груба наждачний папір замінюється тонкою шкіркою, і процес циклювання паркету продовжується. Але відтепер він здійснюється з переміщенням в різних напрямках: за схемою «навхрест». Після двох проходів міняйте наждачний папір в машині, встановлюючи кожен раз, шкурку з більш дрібною зернистістю абразивного матеріалу.
6
На заключному етапі циклювання підлоги обробка поверхні здійснюється машиною, в якій встановлена наждачка «сотого» розміру. Потім проводиться прибирання приміщення. Далі слід покрити очищену поверхню лаком.