Як змінити свої думки.

Думки - потік свідомості, який блукає в голові часто всупереч бажанням. Людина не може контролювати все, про що думає, так як думка швидше дій. Але подібно візникові, можна навчитися спрямовувати їх на вірний шлях, вчасно смикнувши за вуздечку.
Інструкція
1
Думка матеріальна. Думаєте про те, як не запізнитися на важливу зустріч? Неодмінно опоздаете.Вибросіте з голови всі думки з часткою «не». Якщо дертися по скелі і твердите про себе: «Не дивися вниз», ви буквально командуєте собі подивитися туди. Обіцянку більше не влазити в борги фіксується свідомістю як бажання ще раз попросити в борг.
2
Щоб думки не заважали жити, спробуйте перетворити їх на помічників. Поспішайте на зустріч? Скажіть, що прийдете вовремя.Любіте екстрим? Командуйте: «Дивися вгору!» Думаєте про гроші? Завірте власну свідомість в тому, що у вас достатньо коштів на покупку всього, що б хотілося придбати. Замініть кожну негативну думку позитивною. Потренуйтеся прямо зараз. Запишіть на папері переживання, які не дають спокою останнім часом. Подумайте, якими словами їх можна змінити.
3
Читайте східну літературу і практикуйтеся в йоги. Спробуйте медитувати. Якщо вам не близькі подібні речі, заведіть звичку щодня протягом 15 хвилин сидіти в повній тиші. Час доби для виконання цієї вправи не має значення. Вимкніть телефон, музику, вимкніть компьютер.Останьтесь на ці 15 хвилин в повній самоті. Спочатку буде складно повністю позбутися думок, але щоб це зробити, просто вслушивайтесь в тишу.
4
Ведіть щоденник. Це - прекрасна звичка звільняти голову від шкідливих або недоречних переживань, що рояться в голові. Бажано робити записи утром.Пішіте, не дуже-то замислюючись про можливу незв'язності тексту. Адже так ви звільняєте свідомість. Якщо щось не виходить, не дозволяйте «шкідливим» думкам роз'їдати внутрішній стрижень. Більше спілкуйтеся з оптимістами, станьте прикладом сильної духом людини.