Як зробити рукавички. Як зробити пірчаткі з паперу.

Знайти підходящі рукавички для жінки - ціла проблема. То вони не за розміром, то тканина не підходить, то підібрати потрібні під наряд ніяк не виходить. Так чому б тоді не спробувати зшити рукавички самостійно? Ця задача здається нездійсненним, але насправді зшити рукавички своїми руками - зовсім просто.
Інструкція
1
Виберіть тканину. Якщо ви шьёте рукавички в перший раз, то краще вибирайте тканину, яка добре тягнеться.
2
Зробіть викрійку. Звичайно, ви можете і пошукати готову в інтернеті, але, швидше за все, це буде досить проблематично. Тому зробіть простіше. Візьміть аркуш паперу (якщо у вас рука середнього розміру, то вам цілком вистачить аркуша формату А4. Складіть лист навпіл, покладіть на нього долоню так, щоб чотири пальці розмістилися на папері, а великий палець виступав через згину. Обведіть пальці ручкою або олівцем . Пам'ятайте, що пальці не повинні бути розчепірені і не повинні бути притиснуті один до одного.
3
Позначте на папері дві точки - точку А у верхнього підстави пальця і точку Б у нижньої основи пальця.
4
Виріжте викрійку, не розгинаючи аркуша.
5
На одній половині викрійки намалюйте овал, висота якого повинна збігатися із зазначеними точками. Це буде отвір для великого пальця. Виріжте овал.
6
Переносите викрійку на тканину. Не забудьте, що у вас дві руки, тому деталі для двох рукавичок повинні бути дзеркальними.
7
Зробіть викрійку для великого пальця. Для цього намалюйте на папері ще один овал, який за розмірами буде збігатися з вирізаним раніше.
8
Виріжте стрічки, які створять пальцях обсяг (на цьому етапі пальці у нас поки що виходять плоскі). Ці стрічки повинні бути товщиною приблизно 0.8 - 1 см. Якщо пальці товсті, то краще зробити одну стрічку, яка стелиться по всіх пальцях, якщо тонкі - то, навпаки, для кожного пальчика зробити по дві окремі стрічки.
9
Починайте зшивати деталі рукавички. Найкраще робити це вручну, якщо тільки ви не віртуоз шиття на машинці. Починайте зшивати деталі з мізинця. Після того, як з'єднайте основні деталі, ушийте великий палець.
10
Тепер, якщо хочете, можете прикрасити готову рукавичку мереживом або іншими декоративними деталями.