Як зберегти часник до весни. Як сушити часник після викопування.

Часник - це справжнє джерело корисних речовин. Без нього, мабуть, не обходиться практично жодна сучасна сім'я. Він потрібен і на кухні, і в домашній аптечці. Вирощуючи цей корисний овоч на своїх городніх грядках або закуповуючи його на зиму на ринку, кожному господареві хочеться зберегти часник до весни свіжим.
Вам знадобиться
  • - Ножиці для обрізки стебел;
  • - лопата;
  • - свічка або газовий пальник;
  • - ґратчасті полки (варіанти: дерев'яні ящики з кришкою, мішки з сушеної кропивою);
  • - термометр;
  • - скляні банки, соняшникова олія і мед (за бажанням).
Інструкція
1
Важливо правильно прибрати часник восени, щоб запобігти його гниття під час зберігання. Починайте збирати урожай в суху погоду, а після викопування цибулини як слід просушіть. Обов'язково ретельно переберіть часник. Для тривалого зберігання слід залишити тільки самі добірні головки, овочі ж з невеликими ушкодженнями і запліснявілі відкладіть окремо і споживи в першу чергу.
2
Зрізуйте стебла часнику ножицями після просушування врожаю. Тепер вам необхідно підпалити корінці парафінової свічкою або газовим пальником - це дуже важливий момент, який дозволяє безлічі досвідчених городників зберегти цибулини часнику тривалий час повними, попередити їх передчасне пересихання і порчу.
3
Розкладіть часник для тривалого зберігання на ґратчасті полки - це найбільш часто рекомендований варіант, який дає відмінні результати. Шар овочів на них не слід робити занадто товстим, цілком достатньо близько 15 сантиметрів. Крім того, допустимо укласти головки в невеликий дерев'яний ящик (теж товстим шаром), але обов'язково так, щоб над ними і щільно закритою кришкою залишався вільний простір. Багато домашні господині зберігають часник і пучками, а також у вигляді невеликих заплетених косичок в підвішеному стані. Якщо ж ви зібрали дуже великий урожай, то набийте полотняні (Не поліетиленові!) Мішки заздалегідь висушеної кропивою, зберігайте цибулини в них.
4
Обов'язково дотримуйте оптимальну температуру зберігання часнику, щоб не переморозіть і, навпаки, не пересушити головки. Вважається, що цей овоч найкраще зберігається при температурі від -5 до +8 градусів. Її сильних перепадів в приміщенні бути не повинно! Нормальні умови для складування часнику бувають в сухих підвалах і на засклених лоджіях з північного боку.
Корисна порада
Деякі народні умільці зберігають не свіжі головки часнику, а розділяють овоч на зубчики, які потім очищають. Після цього часник можна замаринувати з іншими овочами. Це збереже їх краще збереження, проте сам часник втратить свої смакові якості. Кращий спосіб зберегти всі властивості очищених зубчиків - залити їх медом (дорожчий варіант) або соняшниковою олією. У такому вигляді овоч може довго зберігатися в холодильнику в герметично закритій скляній банці. Мед з неї можна буде використовувати для лікування і профілактики простудних захворювань, а масло з ароматом часнику - для заправки різних салатів.