Як прикрасити до Нового року клас.

Новий рік - улюблений і довгоочікуване свято. Дорослі прагнуть в цей день створити дітям «казку». Святкова атмосфера повинна панувати не тільки вдома, але і в класі, адже діти багато часу проводять у школі.
Інструкція
1
Поговоріть з дітьми і з'ясуйте, без чого вони не уявляють собі це свято. Складіть перелік справ і того, що потрібно придбати в магазині заздалегідь. Це можуть бути матеріали для виготовлення гірлянд, ліхтариків, сувенірів, а подарунки та інші прикраси для ялинки краще зробити своїми руками. Якщо протягом тижня або двох хлопці зайняті виготовленням прикрас або приготуванням сюрпризів для однокласників, радість від очікування свята відчувається сильніше.
2
У Новий рік обов'язково потрібно поставити ялинку в класі. Якщо ви проти того, щоб зрубали живі ялинки, купіть штучну. Її можна народити і в наступному році. Відчуття свята, яке виникає від аромату ялини, можна створити за допомогою гілок, які потрібно вплести в різдвяний вінок або поставити в гарну вазу. Прикріплюйте до великої гілці ті, що трохи менше.
3
Якщо ви все-таки вирішили встановити в класі велику і живу ялинку, продумайте, як будете її прикрашати. Діти люблять солодощі. Повісьте на дерево цукерки, мандарини, апельсини, але не забудьте їх красиво прикрасити, загорнувши в яскравий папір і підвісивши на золотистої ніті.Все має бути перейнято атмосферою свята. Можна повісити гірлянди і кулі, зроблені руками дітей. Попросіть хлопців вирізати сніжинки з бумагі.Для цього треба скласти лист кілька разів і зробити вирізи в середині. Краю обріжте зигзагом. Розгорніть лист. Повинна вийти сніжинка.
4
Зробіть разом з дітьми з паперу і вати сніговиків і поставте біля входу в клас. Прикрасьте їх дощиком. Вони будуть зустрічати хлопців вранці.
5
Можна красиво розмалювати вікна, зобразивши на них Діда Мороза і Снігуроньку, сніжинки і ялинку.
6
Приготуйте стінгазету, в якій діти зможуть написати святкові привітання один для одного. Якщо є в класі хлопці, які пишуть вірші, попросіть їх написати для стінгазети.
7
Попросіть дітей приготувати подарунки-сюрпризи один для одного. Покладіть їх у красиві коробки і сховайте під ялинкою. Не забудьте підписати, кому призначений сюрприз. Коли діти прийдуть у школу, святкові сувеніри їх дуже порадують.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OoOSnj0cBmA