Як замінити салонний фільтр Ford. Як поміняти фільторов салоні 2112.

Фільтр в салоні призначений для очищення повітря, що надходить в салон автомобіля, від пилу, кіптяви та інших речовин. Якщо ви помітили зниження кількості повітря, виконайте заміну салонного фільтра.
Вам знадобиться
  • Торцевий ключ на 13, головка типу «зірочка», новий салонний фільтр, очищувач WD-40, шматок тканини або дрантя, літієва змазка.
Інструкція
1
Приготуйте необхідні інструменти: торцевий ключ на 13 і головку типу «зірочка». Також буде потрібно новий салонний фільтр, очищувач WD-40, шматок тканини або дрантя і літієва змазка. Після цього проведіть демонтаж підводки двірників і захисних панелей.
2
Відкрийте капот і акуратно підніміть кришки, за допомогою яких відбувається кріплення повідків двірників. Візьміть у руки торцевої ключ і відкрутите гайки, попередньо обробивши кріплення очищувачем WD-40, адже кріплення міг закиснути і відкрутити його буде не просто. Подлезьте пальцями правої руки під поводок, який знаходиться в районі кріплення, після цього акуратно стягніть його з осі, в цей же час лівою рукою ретельно тисніть на шарнір. Таким шляхом зробіть зняття повідці двірників.
3
Виверніть саморізи, які кріплять панелі, що знаходяться поверх повітряного фільтра. Зніміть їх разом з направляючою, яка зміцнює їх до лобового скла, для цього потягніть панелі вздовж вітрового скла вниз. Роз'єднаєте їх між собою і ретельно промийте, адже в пазах може зібратися бруд, яка в подальшому завадить правильному монтажу.
4
Почистіть короб, в якому знаходиться фільтр. Вгорі короба знаходиться засувка, отстегнув яку, вийміть старий фільтр. Шматком дрантя видаліть весь пил і встановіть новий фільтр. Для цього спочатку встановіть нижню частину, потім починайте заводити верхню частину в короб і натисніть на засувку.
5
Встановіть напрямну, стежте за тим, щоб вона була ретельно надіта по всій довжині. Закріпіть панелі, защелкивая їх від кута вітрового скла до центру. Перевірте, чи немає зазорів, і пріверніте саморізи. Після цього змастіть осі двірників мастилом і надіньте повідці на осі. Поставте двірники в потрібне положення і затягніть гайки. Закрийте кріплення кришкою і акуратно опустіть капот.
Власники старих автомобілів часто воліють виробляти дрібний ремонт і регламентовані роботи з технічного обслуговування свого автомобіля самостійно. У деяких випадках, таких як заміна салонного фільтра на автомобілі Ford Focus 2, необхідно знати деякі нюанси роботи.
Вам знадобиться
  • - невелика трещетка з головками на 10 і 7;
  • - набір подовжувачів;
  • - гнучкі перехідники або гнучкий подовжувач.
Інструкція
1
Салонний фільтр Ford Focus 2, як і на інших автомобілях, призначений для очищення повітря, що надходить зовні, від пилу і дрібних частинок сміття, яке може потрапити в систему вентиляції, а звідти і в салон. Виробник рекомендує заміну салонного повітряного фільтра не менше одного разу на рік або через кожні 15 тис. Км пробігу. Проте в наших умовах фільтр рекомендують міняти два рази на рік або через кожні 7-10 тис. Км пробігу.
2
Фільтр в Ford Focus 2 розміщений в салоні автомобіля, правіше педалі газу. Відкрутіть кріплення педалі. Роз'єм, що знаходиться на педалі газу відключати не слід, оскільки за весь термін служби його можна відключити не більше десяти разів, після чого необхідно виконати заміну електронного блоку педалі газу.
3
Відкрутіть три гвинти, за допомогою яких закріплена кришка салонного фільтра, використовуючи головку на 7. Вийміть використаний салонний фільтр. Слід звернути особливу увагу на напрямок, позначене стрілкою на торці фільтра.
4
Встановіть новий фільтр, розташувавши його відповідно вказаним напрямом. Якщо новий фільтр неможливо встановити, допускається виконати надрізи на його корпусі по всьому периметру, щоб згорнути його дугою. Виконавши таку процедуру, встановити фільтр буде набагато легше.
5
Після установки салонного фільтра на місце необхідно закрити його раніше знятою кришкою, закріпивши гвинтами. Вкрутити дальній гвинт може виявитися не дуже просто, тому рекомендується використовувати гнучкі перехідники або подовжувачі для трещетки. Завершити роботу слід установкою педалі газу на місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6t1ZRlYXpCU
Зверніть увагу
Чистий (новий) салонний фільтр покращує циркуляцію повітря, на ньому не скупчуються бактерії, що викликають алергічні реакції, і є джерелом неприємного запаху. Крім того, новий фільтр набагато більш ефективно захищає вентиляційну систему автомобіля від потрапляння в неї пилу і мусора.Код оригінальної запчастини салонного вугільного фільтра для автомобіля Ford Focus 2 - 1354953.
Корисна порада
Якщо автомобіль експлуатується в екстремальних умовах, в районах з високим забрудненням повітря, на сільських або грунтових дорогах, заміна фільтра повинна проводитися частіше, ніж в регламентовані виробником терміни.