Як отримати електронну адресу.

Електронний адресу необхідний, як мінімум, для спілкування з друзями і для розсилки резюме, під час пошуку роботи. Але людині, яка не сидить цілими днями в інтернеті, часто проблематично відразу ж створити поштовий ящик. Розглянемо, як отримати електронний адресу з мінімальними затратами зусиль і часу.
Інструкція
1
Для початку необхідно вибрати поштовий сервер, на якому буде знаходитися поштовий ящик. Зараз дуже багато безкоштовних поштових серверів, як національних, так і зарубіжних, вибрати можна будь-який. Найбільш популярними поштовими серверами є mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, gmail.com, login.live.com та ін.
2
На кожному поштовому сервері є пункт меню, який пропонує створити електронну поштову скриньку. Перейшовши за цим посиланням, ви потрапляєте у вікно реєстрації нового користувача.
3
Вам необхідно заповнити обов'язкові поля форми реєстрації та вказати особисту інформацію. Зазвичай це: «Ім'я», «Прізвище», «Пол», «Дата народження» - тут ви можете вказати справжні свої дані або ж вигадані.
4
Поле «Адреса електронної пошти» (ім'я поштової скриньки, логін), - це назва вашої поштової скриньки. Адреса електронної пошти повинна містити тільки літери латиниці (az), цифри (0-9), символ підкреслення (_).
5
Контрольне питання - поле, не обов'язкова до заповнення, але якщо забудете свій пароль, відновити доступ до поштової скриньки без нього буде неможливо. З запропонованого списку виберіть питання, яке вам найбільше подобається, або напишіть свій. В поле відповіді, введіть відповідь на вибране запитання.
6
Введіть контрольний код у відповідну комірку. Якщо ви не бачите напис/цифри, або вони нерозбірливі, поновіть картинку, натиснувши на розташовану поруч кнопку/посилання.
7
Після це вам буде запропоновано ознайомитися з правилами користувача. Їх необхідно прочитати і прийняти, поставивши галочку у відповідному полі або натиснувши на кнопку.
8
Введіть пароль у відповідні поля. Він повинен бути не коротше 6 символів. Цей пароль ви обов'язково повинні запам'ятати, оскільки переглянути свою поштову скриньку зможете, тільки вказавши правильно електронний адресу і пароль.
9
Після завершення всіх дій ви перенаправляє в свою поштову скриньку, де вас вже чекають перші привітальні листи від поштового сервера.
Зверніть увагу
Адреса електронної пошти завжди містить в собі службовий знак @. Його називають «собакою» або «пов». Електронна поштова адреса має наступний вигляд - логін @ поштовий сервер, наприклад, login@server.ru.
Корисна порада
Якщо обраний вами адресу електронної пошти вже зайнятий, спробуйте змінити домен (зазвичай один поштовий портал пропонує декілька доменів, наприклад, поштовий сервер rambler.ru - пропонує домени lenta.ru, myrambler.ru, avtorambler.ru, ro. ru). Ви можете урізноманітнити свою адресу додатковими буквами, цифрами та підкресленнями.