Як намалювати морську свинку.

Морська свинка - досить милий представник сімейства гризунів і ідеальний об'єкт для малювання. Ідеальність обумовлена будовою фігури. У самому примітивному варіанті, щоб намалювати морську свинку , достатньо вміти намалювати овал. Але для створення більш досконалого малюнка, треба потренуватися малювати яйце. Як тільки ви навчитеся стерпно зображати яйця - ви вже стовідсотково готові до того, що малювати морську свинку !
Вам знадобиться
  • простий олівець, гумка, кольорові олівці, фломастери, альбом для малювання або альбомний аркуш
Інструкція
1
Намалюйте два яйця в горизонтальному положенні: одне поменше - це буде голова, інше - побільше, для тулуба. Тупа сторона маленького яйця повинна нижнім краєм перетинатися з верхнім краєм гострої боку великого яйця. Не тисніть сильно на олівець, так як багато зайвих ліній потім доведеться прати.
2
Закрийте двома короткими лініями утворилися при перетині двох деталей зовнішні кути. Таким чином ви намітили лінії шиї, а поки що у вас в центрі малюнка вийде цукерка. Приблизно в центрі маленького яйця, трохи ближче до гострої частини, намалюйте жирну крапку - око.
3
У верхній частині тупий боку маленького яйця намалюйте два дуже невеликих півкола - один всередині, а другий зовні. Це будуть вушка. У центрі внутрішнього півкола намалюйте ще один, менший за розміром, півколо, щоб надати юшку натуральності.
4
Тепер намалюйте свинці лапки. Тут варто відзначити, що передні лапи у морських свинок чотирипалі, а задні трипалі. При цьому всі чотири дуже короткі, і їх практично не видно. Якщо ви не плануєте дотримуватися принципової точності зображення, намалюйте своєї свинці три трипалі ноги - дві спереду під гострою частиною великого яйця і ще одну під тупий частиною. Другу задню лапу не має сенсу малювати, так як побачити її з такого бічного ракурсу зовсім вже нереально за пишними формами.
5
У морських свинок найчастіше плямисте забарвлення, а черевце в районі горла, як правило, більш світле, навіть біле. Намалюйте всередині великого яйця дві вертикальні злегка увігнуті лінії. Ще однією дугою окресліть носову область мордочки. Таким чином ви виділяєте контури плям. Додайте три короткі вусики в нижній частині маленького яйця з гострою сторони.
6
Акуратно зітріть зайві лінії ("цукерку") і приступайте до розфарбовування. Морська свинка може мати не тільки плямистий, а й однотонний окрас - білий, сірий, коричневий, шоколадний. Якщо ви хочете намалювати таку свинку , то контури плям вам не знадобляться. Хоча і в цьому випадку постарайтеся область шиї зробити більш світлою. А у деяких порід цих тварин при однотонному забарвленні на лобі красується біла пляма - розетка. Зустрічаються також свинки-долматина. Вони білі з темними цятками.
7
Але "класична" морська свинка все-таки різнобарвна, з плямами або з широкими смугами. Вона може бути коричнево-біла, чорно-біло-руда, чорно-біла, біло-сіра. Спробуйте зробити білу мордочку і грудку, область очі руду (коричневу), шию чорну. Далі буде широка біла смужка, і ще одна широка коричнева. Хвіст у морської свинки якщо і є, то такий маленький, що його непомітно.
8
Закінчивши розфарбовувати картинку кольоровими олівцями, візьміть відповідний за кольором фломастер і обведіть зовнішні контури фігурки тварини. Або використовуйте для цих цілей кольоровий олівець, але проводите жирні лінії і з сильним натиском. Акцентуйте чорним фломастером око, вусики, пальці лапок. Внутрішні контури підсилювати не варто, а то замість морської свинки може вийти зебра або тигр.
9
Додайте штрихування зеленим або коричневим олівцем під пузом у свинки, позначаючи землю, підлогу або траву. Можна намалювати поруч з нею миску, клітку, квіти (адже це може бути і дика морська свинка) або будь-які інші декорації за бажанням.
Зверніть увагу
Приділіть обов'язково окрему увагу контурам і дрібним деталям, виділяючи їх жирним олівцем. Але робіть це тільки після того, як весь малюнок вже буде готовий. Іноді достатньо одного-двох штрихів, щоб в одну мить перетворити всю картинку.
Корисна порада
Не натискайте сильно на олівець до тих пір, поки не будете впевнені, що отримане зображення вас влаштовує. Чим легше будуть ваші лінії, тим чистіше буде малюнок, коли ви зітрете ластиком все зайве.
Морська свинка - милий домашній звір, схожий на хом'ячка, тільки більше за розміром. Малювати її досить просто, це зможе зробити і дитина, дотримуючись інструкції. Спробуйте і ви.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу,
  • - олівець,
  • - ластик,
  • - кольорові олівці, або фарби, або фломастери.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу, олівець і гумку. Олівець краще твердий або твердо-м'який, щоб уникнути зайвої бруду на малюнку. Найкраще лист розташувати горизонтально, по фігурі морської свинки. Для початку намітьте основні деталі - голова, тулуб і лапки. Голова формою нагадує яйце, загострений кінець буде мордочкою. Заготівля голови «заходить» злегка на тулубі, за формою теж довгасте. Намітьте форму передніх лапок і однієї задньої, яка буде видно вам.
2
Тепер з'єднайте між собою плавними лініями голову і тулуб. На кінці тулуба зробіть невеликий загострений хвостик. У морської свинки він є, але часто не видно з-за густої шерстки. Трохи підніміть край мордочки, позначте носик. Намалюйте мигдалеподібні очі і позначте звислі невеликі вушка. Лапки зробіть трохи товстіший, позначте кігтики морської свинки. Тепер заготівля стала нагадувати морську свинку .
3
Тепер настав час перетворити наш схематичний рисунок в даний тварина. Для цього зітріть всі лінії, які допомагали нам в процесі малювання. Прорисуйте хутро на вушках і лапках, гостренькі кігтики, акуратний носик. Позначте кордону кольору на мордочці і на тілі, якщо ваша свинка буде багатобарвна. Подивіться фотографії в інтернеті і виберіть сподобався окрас.
4
Тепер прорисуйте шерстку морської свинки. Намалюйте їй око, залиште на ньому білу точку - відблиск, щоб оживити очей. Не забудьте вусики, вони є і у цієї тварини. Тепер можна виконати основну заливку кольору. Ви можете працювати фарбами (аквареллю або гуашшю), кольоровими олівцями, крейдою або іншими матеріалами.
5
Розфарбуйте вашу морську свинку . Намагайтеся надати їй обсяг за допомогою тіней, біля ока залиште білу обведення. Придумайте фон, де ваша свинка буде знаходитися. Надалі ви можете розфарбовувати ваших морських свинок так, як вам захочеться.