Як поставити скла ВАЗ-2107 на ВАЗ-2106. поставити заднє скло на ваз 2107.

Під час проведення тюнінгу кузова автомобіля ВАЗ 2106 автовласники часто встановлюють заднє (бо воно з підігрівом) і передні бічні стекла від «сьомий» моделі «Жигулів». Заміна вказаних деталей в дверях «шістки» виробляється через низької якості вузьких скляних трикутників, званих у народі «ветровічки», на яких запірні гачки ніколи довго не тримаються.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - капронову шнур;
  • - дрібні гайкові ключі.
Інструкція
1
Перед установкою заднього вітрового скла з підігрівом укладіть його на стіл, покритий ковдрою (вовняним або байковим). В ущільнювальну гумку вставте замок і нанесіть тонкий шар силіконового герметика на внутрішні порожнини.
2
Одягніть гумку на скло і закладіть в зовнішній паз капронову шнур, змащений консистентним мастилом так, щоб кінці його були виведені внизу, по центру.
3
Удвох з помічником вставте скло з гумкою в нижній паз рамки кузова. Під час даної процедури стежте за тим, що воно було встановлено строго по центру. У разі необхідності вирівняйте скло, постукуючи долонями рук по його поверхні для зсуву в ту чи іншу сторону.
4
Зсередини салону почніть витягати шнур з ущільнювача (одночасно з його витяганням він вивертає край гумки, яка одягається на ребро рамки кузова), помічник в цей час зовні повинен руками придавлює скло вниз.
5
Із заміною бічних стекол в дверях все трохи складніше.
6
Зніміть з дверей гачок відкривання замка, ручку стеклопод'емника, підлокітник, обшивку і верхню накладку.
7
У внутрішній порожнині дверей відкрутіть гвинт кріплення направляючого жолоба скла і ще два на скобі, якої воно фіксується на тросі підйомного пристрою.
8
Опустіть скло всередину і викрутити викруткою гвинт верхнього кріплення жолоба до рамки двері, після чого він витягується звідти, а слідом за ним і скло. Демонтуйте трикутний скляний «ветровічок».
9
Вставте в двері шостої моделі бічне скло від «сімки» і змонтуйте на ній кронштейн бокового дзеркала.
10
Підніміть скло вгору до упору і притримуючи його однією рукою, закріпіть на тросі підйомного пристрою фіксуючу скобу, закрутивши два гвинти.
11
Аналогічну роботу виконайте і з другою дверима, після чого встановіть на них обшивки і решта аксесуари.