Як зробити розсувний стіл.

Розсувний стіл необхідний у випадку дефіциту місця в квартирі або на дачі. Він не займає багато місця в складеному вигляді, але якщо стіл розкласти за ним вміститься не тільки сім'я, але і гості. Подібних стіл ов багато у продажу, але якщо хочете заощадити, зробіть розсувний стіл самостійно.
Вам знадобиться
  • ДСП, шліфувальний верстат, фрезер, пила, клей, саморізи, аквотекс
Інструкція
1
Визначтеся з формою стіл а й матеріалом, з якого буде виготовлена стіл ешніца. У нашому випадку це дерево. Візьміть соснові дошки. З'єднайте їх за допомогою клею. Вийде стіл ярная плита, яку острогайте і обріжте, враховуючи розміри стіл ешніци.
2
Розмітьте ДСП і розріжте за потрібними розмірами на три частини. Причому дві з них необхідно виготовити однакового розміру. Виріжте вставку.
3
З чотирьох брусків зробіть ніжки для стіл а. При цьому бруски повинні мати перетин 75х75, а довжину - 770 мм. Колір і структура деревини ніжок повинна відповідати кольору і структурі стіл а. На малій швидкості верстата обробіть верхню циліндричну частину. Далі конус і нижній циліндр з опорним конусом.
4
На ніжках виточите «кульки» у формі овалу. Між циліндрами і конусами виготовте проточки. За допомогою наждачного паперу відшліфуйте всі частини ніжок. Далі на ніжках розмітку отворів під шип.
5
Виготовте лицьові і бічні частини царги. Причому конфігурація і розмір можуть бути будь-якими. Для обробки заготовок царг використовуйте фрезер.
6
З'єднайте ніжки з боковими царгами. Для цього слід регулювати шипи до пазів в ніжках стіл а. Зберіть таким чином всі деталі. Перевірте, чи всі з'єднане і підігнано правильно. Склейте деталі за допомогою ПВА.
7
Оскільки стіл розсувний, по довгих сторонах царги встановіть напрямні з поздовжніми пазами. Покладіть стіл ешніцу лицьовою частиною вниз. Виготовте бруски-повзунки, після чого обробіть їх кромки. В результаті вони повинні легко рухатися в пазах. Закріпіть бруски саморізами.
8
Деталі стіл ешніци необхідно зафіксувати. Для цього виготовте шканти і встановіть в певні місця. Використовуйте ПВА. Усуньте з готового стіл а дрібні шорсткості за допомогою наждачного паперу. Покрийте стіл аквотексом.