Як прибрати лоск від праски. Як врятувати зіпсований праскою светр.

Буває, що на одязі з'являється блиск в результаті неправильно підібраного способу прасування. Тканина лисніє через температурного пошкодження її верхніх шарів. Існує багато способів усунення лиску від праски.
Вам знадобиться
  • - оцет,
  • - мило,
  • - марля,
  • - газета,
  • - праска
Інструкція
1
Застосування води і уксуса.В таз треба налити теплої води. Потім в ній розведіть невелику кількість оцту. В отриманому розчині замочіть річ. Залиште її в ньому на деякий час. Після цього, не полощучи одяг, обережно відіжміть її і висушіть. Якщо тканина була пошкоджена не сильно, то після такої процедури блиск від праски стане непомітним.
2
Застосування мила і марлі.Он використовується, якщо на одязі значні пошкодження. Намочіть у воді невеликий шматок марлі. Потім намильте її. Надлишки води і мила потрібно прибрати. Для цього вичавіть марлю. Потім зіпсоване виріб акуратно пропрасуйте через неї. Якщо після цього блиск не зникне повністю, то марлю змочіть не тільки водою, але і оцтом. Потім повторіть процедуру.
3
Застосування пемзи.Возьміте звичайну пемзу. Акуратно, так, щоб не пошкодити тканину, але в той же час ретельно протріть на одязі нею лискуче місце. Блиск повністю не вдасться прибрати таким способом. Однак улюбленим речам ви зможете повернути пристойний вигляд.
4
Досвідчені господині іноді справляються з такою проблемою за допомогою прасування через газету лиснючого вироби. Але врахуйте, що це потрібно робити дуже акуратно. В іншому випадку на речах можуть залишитися сліди друкарської фарби.
Корисна порада
Щоб одяг не була зіпсована лоском від праски, гладити її потрібно тільки з виворітного боку. Якщо ви помітили, що навіть при такому використанні праски, все ж з'являється негарний блиск, то в пульверизатор праски додайте розчин води з оцтом. Причому продовжувати прасування потрібно, використовуючи функцію відпарювання. Ваша річ буде врятована. Використовуючи всі вищеописані способи позбавлення одягу від лиску, залишеного праскою, ви будете носити улюблені речі підлягає, і радувати їх зовнішнім виглядом не тільки себе, а й оточуючих.