Як пов'язати англійську гумку.

Будь-яка рукодільниця, знайома з основами в'язання спицями, розповість вам, що англійська резинка - це така гумка, при в'язанні якій використовуються накиди. Ця гумка дуже зручна при в'язанні шапок, шарфів, жакетів, спортивного одягу і т.д., так як в ній не утворюється безлічі дірочок, як в ажурною в'язанні, а виходить щільне об'ємне полотно. У даній статті ви знайдете інструкцію по в'язанню англійської та полуанглійской гумки 1х1.
Інструкція
1
Англійська резінкаНаберіте парна кількість петель, що відповідає розміру майбутнього вашого ізделія.Первий ряд англійської гумки в'яжіть таким чином: пров'яжіть одну лицьову петлю, одну виворітну, лицьову, виворітну і так далі. Повторюйте цю послідовність до кінця ряда.Второй ряд в'яжіть так: пров'яжіть одну лицьову петлю, потім прямий накид (тобто, такої накид, при виконанні якого вчиняється рух спицею до себе), потім виворітну петлю. Повторюйте послідовність до кінця ряда.Третій ряд англійської гумки і всі наступні ряди в'яжіть за наступною схемою: одну петлю з накидом, що знаходяться перед нею, в'яжіть разом з лицьової і за передню стінку, далі робіть прямий накид, потім зніміть одну виворітну петлю НЕ пров'язаний. Повторюйте алгоритм до кінця ряду.
2
Полуанглійская резінкаПо аналогією з англійської гумкою, наберіть необхідну кількість петель, обов'язково парне, воно повинно відповідати ширині готового ізделія.Первий ряд пров'язуйте таким чином: одна петля лицьова, одна виворітна. Тобто, так само, як і в англійській резінке.Второй ряд теж в'яжеться аналогічно попередньому прикладу: пров'яжіть одну лицьову петлю, зробіть прямий накид, одну виворітну петлю зніміть НЕ пров'язаний. Повторюйте послідовність до кінця ряда.Третій ряд в'яжіть так: одну петлю з накидом, що знаходяться перед нею, в'яжіть разом лицьовій за передню стінку, одну виворітну петлю зніміть НЕ пров'язаний. Повторюйте послідовність до кінця ряда.Четвёртий ряд полуанглійской гумки в'яжіть аналогічно второму.Пятий ряд в'яжеться аналогічно третьому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iug0OX9qc2A
Корисна порада
Такі гумки можна комбінувати з будь-якими іншими візерунками, отримуючи незвичайні і красиві поєднання. Намагайтеся не використовувати англійські гумки при обробці країв одягу, оскільки вони схильні до деформації.