Як прибрати акцент. Як працювати над акцентом.

З проблемою акценту зустрічається кожен, хто освоює іноземну мову. Це пов'язано з особливостями функціонування органів мовного апарату, який формується ще в дитинстві. Прибрати акцент зовсім неможливо, але в ваших силах його мінімізувати.
Вам знадобиться
  • Розвиток музичного слуху, записи з прикладами ідеального вимови іноземною мовою, мовне середовище, підручники і аудіоупражненія іноземною мовою
Інструкція
1
Купіть підручник фонетики з аудіокурсів. Якщо ви вчите іноземну мову, вам слід починати з фонетичних вправ. При самостійних заняттях найчастіше користуються спеціальними підручниками, випущеними з аудіокурсів. На жаль, контролювати вимову доведеться самостійно. Якщо ж ви займаєтеся з викладачем, він зможе поправляти недоліки.
2
Більше слухайте іноземну мову. При слуханні пісень іноземною мовою, фільмів без перекладу, телепередач ви не тільки дізнаєтеся корисну інформацію, але і вчиться говорити правильно: мозок фіксує произносительную норму, всередині людина ніби промовляє слова, сказані іншими людьми. Якщо ви станете робити це свідомо, вам вдасться контролювати звуконаслідування оригіналу. Повторюйте за дикторами і вголос, це рано чи пізно призведе до бажаного результату. Навіть якщо іноземна мова йде фоном, це корисно, так як підспудно ви все ж чуєте вірне вимова.
3
Спілкуйтеся з носіями іноземної мови. Комунікація - це те, для чого ми вчимо іншу мову. Потрібно невпинно практикувати розмовну мову не тільки для поповнення лексичного запасу і повторення правил граматики, а й для звірки своєї вимови з вимовою тих же слів носієм мови. Чи розуміє він вас? Перепитує? Попросіть коригувати ваші фонетичні недоліки: з боку завжди видніше, над якими звуками або звукосполученнями треба додатково працювати.
4
Вчіться розрізняти діалекти іноземної мови. Звичайно, це вищий пілотаж, але все-таки: якщо ви чуєте відмінності у вимові жителів півдня і півночі однієї і тієї ж країни, вважайте, що вам пощастило. Або ви володієте прекрасним слухом, що допоможе вам впоратися з акцентом, або ви надзвичайно спостережливі, що також допомагає у виправленні звуків. Пробуйте вимовляти різні варіанти слів з різними акценту ми, тоді ваш власний стане лише однією з фарб в палітрі!
Зверніть увагу
Не перестарайтеся! Ідеальне вимова - проголошення звуків без зусиль. Якщо ви говорите як диктор, на жаль, це впадає в очі так само, як найсильніший акцент.
Корисна порада
не загострював увагу на своїх фонетичних недоліках. В кінці-кінців, це лише звукова помарка. Головне - щоб вас розумів співрозмовник.