Як зробити накладний живіт.

Для постановки домашнього або дачного вистави не завжди вдається підібрати акторів, чия комплекція повністю відповідала б комплекції персонажа. Доводиться задовольнятися тією трупою, яка є. Але король або купець в п'єсі буває потрібен незалежно від того, є серед учасників вгодований актор або його немає. Тому виникає необхідність зробити для персонажа накладної живіт. Найчастіше самодіяльний актор просто підкладає в потрібне місце подушку і прив'язує її тим, що попадеться під руку. Це, звичайно, теж вихід. Але закріплене таким способом «пузо» може вивалитися в самий невідповідний момент і зірвати постановку.
Вам знадобиться
  • -товстої листової поролон;
  • -тканина для чохла;
  • -пас або мотузка:
  • -ножиці;
  • - великий аркуш бумаги;
  • -циркуль;
  • -линейка;
  • -карандаш;
  • -иголки і нитки;
  • -швейна машинка.
Інструкція
1
Накладний живіт найкраще зшити. Багато часу це не займе, а в нагоді він може і для іншого персонажа або для карнавального костюма. Вам потрібно, щоб живіт досить виступав вперед і не особливо стирчав з боків. Тому виміряйте відстань по лінії стегон від однієї виступаючої кістки до іншої. Зніміть і другу мірку - від середини грудей до середини лінії стегон.
2
На аркуші міліметрівки накресліть прямокутник з відповідними параметрами. Короткі його боку скруглите. Можна це зробити за допомогою циркуля. Знайдіть середини сторін і проведіть півкола радіусом в половину сторони. Можна це зробити і від руки.
3
Обведіть викрійку на поролон. Це краще робити кульковою ручкою. В залежності від товщини поролону і комплекції персонажа можна зробити живо в один, два або навіть три шари. Виріжте потрібну кількість деталей і зшийте шари разом. Найзручніше це робити товстої голкою з міцною ниткою. Можна скріпити поролон в декількох місцях будь-якими міцними стібками.
4
Викроїте чохол. Для тієї частини накладного живіт а, яка буде примикати до тіла актора, обведіть деталь по виворітній стороні тканини з невеликим припуском на шви. Для зовнішньої деталі обведіть деталь точно так само, а потім додайте товщину поролону і припуск і знову обведіть. Виріжте деталі.
5
Складіть деталі чохла виворітного стороною назовні, приметайте їх один до одного і пристрочите. Залишіть один край відкритим. Виверніть чохол, вкладіть туди поролон і закладіть край потайним швом.
6
Залишилося вирішити, як живіт буде триматися на акторі. Найкраще прикріпити його в декількох місцях. Відріжте шматок шнура або тасьми і зробіть петлю на зразок тієї, яка буває у фартуха. Подгоните розмір шнура, щоб живіт розташувався на потрібному місці.
7
Зробіть друге кріплення на рівні талії. Просто пришити 2 тасьми, які будуть зав'язуватися ззаду. Можна кріпити накладної живіт і на гумку. Візьміть досить широку гумку (2, 5-3 см) і нашейте її на чохол по лінії талії. Залиште кінці такого розміру, щоб можна було їх зшити в кільце, рівне обхвату талії.
Корисна порада
Для чохла підійде будь-яка тканина. Вона не повинна тільки бути занадто колючого або викликати раздраженіе.Можно використовувати замість поролону синтепонові подушки.