Як придумати назву книги. Як пррідумать ім'я для книги.

Як відомо, про книгу судять по обкладинці. А на обкладинці, природно, написано її назва . Так, як же придумати назва для своєї книги, щоб забезпечити їй успіх? Спробуємо розібратися в цьому непростому питанні.
Інструкція
1
Одним з простих способів є використання назви вже відомого твору, але з невеликими змінами. Виправте одне або декілька слів, і можливо читач подумає, що це ще одна книга відомого письменника. А потім затягнеться в читання вашого шедевра.
2
Варто остерігатися скромних і простих назв. Мало хто зверне увагу на книгу з назва м, наприклад, «Кораблик» або «Безхмарне небо». Назва повинна бути яскравим і кричущим!
3
Для того щоб дати зрозуміти читачеві, що його чекає щось неймовірне, використовуйте фрази-парадокси. Створити таке назва нескладно. Треба взяти слово і придумати щось протилежне. Наприклад, добре звучить «Поддень небесної ночі» або «В полоні у свободи».
4
Протилежний попередньому підхід - відобразити в назві суть твору. Якщо читача цікавить подібний сюжет - нехай зрозуміє це при першому ж погляді на книгу. Прикладом такої назви може бути: «Навколо світу за 80 днів», «Врятуватися від кінця Світу».
5
Можна назвати книгу одним, але дуже розумним словом. Можна навіть, спеціально для своєї книги, придумати що раніше не існуюче слово. Наприклад: «Проміскуїтет», «Суспензіторіі».
6
Чарівним дію мають такі слова, як «Хроніки» і «Мир». Якщо додати до цих слів ще щось, то певний контингент обов'язково купить книгу, не дивлячись на її утримання.
7
Якщо жоден з перерахованих вище способів вам не підійшов, можна скористатися одним з таких шаблонів: «Звершення чого-небудь» («Підкорення Абракадабра», «Приборкання Колдуна»); «Зробити що-небудь» («Полюбити Дракона »,« Убити чудовисько »);« Один і інший »(« Кирило і Мефодій »,« Солдат і собака »);« Щось чиєсь »(« Заклинання бабки Серафими »,« Дебют Анастасії »);« Прикметник іменник »(« Райські врата »,« Улюблений дім »).