Як зав'язати красиво хустку. Як прати пухову хустку.

Що може бути більш жіночним і ефектним, ніж вміло зав'язаний шовкову хустку? За тисячоліття своєї історії мода накопичила безліч способів зав'язувати хустку. Де пов'язати хустку: на шиї, на голові або на поясі? А бути може, зробити з хустки топ, спідницю або навіть плаття? Відповіді на ці питання залежать тільки від вашої фантазії і настрою. У кожному разі, яскравий хустка - це проста і вельми економна можливість урізноманітнити гардероб, внести ваш імідж нові фарби.
Вам знадобиться
  • хустку
Інструкція
1
Французький узелЕтот варіант підходить практично до будь-якого вирезу.Возьмітесь за протилежні кути хустки і по черзі укладайте їх з двох сторін у напрямку до центру, щоб у вас вийшла смуга шириною близько 5 см. Це значить «скласти хустку уздовж осі» .Оберніте хустку навколо шиї, перехрестите кінчики ззаду і витягніть їх вперёд.Сравняйте кончікі.По центру на рівні підборіддя зав'яжіть одинарний узел.Подвіньте хустку набік, щоб вузол виявився не по центру. Але якщо ви хочете поєднувати хустку, зав'язаний таким методом, з блузкою з коміром, необхідно розташувати вузол по центру.Завяжіте подвійний вузол і розправте звисають кінчики.
2
Квадратний узелОчень добре комбінується з відкритим вирізом або ефектною блузкою з воротніком.Сложіте хустку уздовж осі (так само як в першому кроці) .Возьміте хустку за два кінчика, загорніть їх навколо шиї таким чином, щоб один кінчик був довший іншого .Уложіте кінчики хустки так, щоб довгий опинився зверху, потім заведіть його за короткий конец.Протащіте довгий кінчик знизу в петлю між хусткою і комірцем. Як випливає подтяніте.Тот же кінчик заведіть за короткий кінець. Простягніть довгий кінець з іншого боку і горизонтально виведіть через що вийшов узел.Оба кінчика хустки заведіть назад. Зауважте подвійний вузол. Квадратний вузол повинен розташовуватися точно під підборіддям.
3
Кільце-жгутПодходіт до будь-якого вірезу, крім блузок з високим воротом.Сложіте хустку уздовж осі (так само як в першому кроці) .Обидва кінця хустки загорніть навколо шиї так, щоб один кінчик був трохи дліннее.Протяніте короткий кінчик перед довгим і пропустіть його в утворену петлю.Оберніте по черзі обидва кінчика навколо хустки в одному напрямку - від центру до затилку.Спрячьте виступаючі кінчики і поправте хустку так, щоб він красиво лежав по колу.
4
Скользящий узелЗамечательно поєднується з блузкою з комірцем, з вирізом у формі лодочкі.Сложіте хустку уздовж осі (так само як в першому кроці) .Уложіте хустку навколо шиї таким чином, щоб один кінчик був довший іншого. Перехрестіть кінці і оберніть довгий кінець навколо короткого.Вновь перекидаємо довгий кінчик поверх короткого.Просовиваем довгий кінець знизу в петлю між хусткою і воротніком.Пріжімая пальцем передню частину вузла, простягніть довгий кінчик хустки в вийшла петлю.Потяніте довгий кінець вниз, вузол розташуйте по центру .
5
Ковбойский узелЛучше всього поєднується з блузками і піджаками, які мають глибокий вирез.Сложіте хустку по діагоналі, щоб вийшов треугольнік.Оберніте хустку навколо шиї, розмістивши попереду широкий кут. Перехрестіть кінчики хустки сзаді.Вировняйте звисають кінчики платка.Завяжіте обидва кінці хустки попереду подвійним узлом.Вировняйте вузол по центру і заправте кут хустки під комір.
Зверніть увагу
Коли хочеться виглядати оригінально, досить купити красивий хустку і дізнатися, як зав'язати хустку за допомогою пряжки. • Одягніть обраний вами хустку на шию, кінці повинні бути на грудях. • Візьміть в руки підготовлену заздалегідь пряжку і пропустіть кінці хустки крізь неї. • Тепер, тримаючи хустку за обидва краї, акуратно перенесіть його і надіньте на голову. • Закріпіть вузол на хустці ззаду.
Корисна порада
Знаючи, як зав'язати хустку красиво і ефектно, можна легко розставити потрібні акценти, оживити образ, наповнивши його новим змістом і настроєм, і повністю перетворитися. Найпопулярніший спосіб шкарпетки - зав'язування хусток навколо шиї, але легким рухом руки скромний платочек можна перетворити на стильний головний убір, ексклюзивна прикраса для сумочки, унікальний браслет, оригінальний топ або колоритний пояс.